Hatay’da eski kocası tarafından öldürülen kadının tabutu kadınların omuzlarında

Yorum Yap
1 dk okuma süresi
23 Aralık 2017

Konuyu Oyla!

Yorum Yap

Hatay’da eski kocası tarafından bıçaklanarak öldürülen kadının cenazesinde hüzün vardı. Yaklaşık 2 yıl öncesinde kocasından boşanan ve son olarak yolcu minibüsünde bıçaklanarak öldürülen kadının cenazesi omuzlarda taşındı.

Hatay’da 2 yıl önce boşandığı eşi 39 yaşındaki Hakan Kavukoğlu tarafından yolcu minibüsünde bıçaklanarak öldürülen kadının cenazesinde gözyaşları sel olup aktı. Yolcu’nun tabutunu mezara kadar kadınlar omuzda taşırken erkekler de onlara yardımcı oldu. Hatay’ın Defne ilçesinde 3 çocuğu ile birlikte yaşayan Nurcan Yolcu adlı kadın, 2 yıl önce boşandığı eşi Hakan Kavukoğlu tarafından dün bindiği yolcu minibüsünde bıçaklandı.

Kadının Cenazesinde Gözyaşı Vardı

Ağır yaralı olarak kaldırıldığı hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kadın kurtarılamadı. Yolcu için bugün düzenlenen cenaze törenine çok sayıda vatandaş da katıldı. Armutlu Mahalle Mezarlığı’nda düzenlenen törene Defne Belediye Başkanı İbrahim Yaman, CHP Antakya İlçe Başkanı Hasan Ramiz Parlar, Yolcu Ailesi’nin yakınları ve çok sayıda vatandaş da yer aldı.

Cenaze namazının kılınmasının ardından kadınlar tabutu omuzlayarak mezarlığa kadar taşıdı. Nurcan Yolcu’nun tabutunu musalla taşından alıp mezara kadar taşıyan kadınlar aynı anda sloganlar da attılar. Yaşananlar sonrasında eski eşi Hakan Kavukoğlu’na büyük tepki vardı. Gece bir kafede tost yerken gözaltına alınan Hakan Kavukoğlu ise sorgusunun hemen ardından sevk edildiği adliyede çıkarıldığı nöbetçi mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi.


İçeriğin İzinsiz Kullanılması Yasaktır. İzinsiz Kullanımlar Hakkında Yasal İşlem Uygulanacaktır!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır Talep, Başvuru ve Bildirimler İçin : info@aktuelbilgiler.com