Hastanede Refakatçı Olarak Bulunan Genç Kıza Aynı Serviste Yatan Hasta Cinsel Saldırıda Bulundu

Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi'nde bu sabah saatlerinde yaşanan olayda, hastanede refakatçi olarak bulunan 23 yaşındaki genç kız uyuduğu sırada cinsel saldırıya uğradı. Genç kıza saldıran kişinin aynı serviste yatan bir hasta olduğu öğrenildi.

27.06.2019 - 17:00
27.06.2019 - 18:01
Yorum Yap
30 sn okuma süresi

Bu sabah saatlerinde Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi’nde meydana gelen olayda, hastanede tedavi gören babasının refakatçısı olarak bulunan G.A. isimli 23 yaşındaki genç kız serviste boş bir yatakta uyuduğu sırada cinsel saldırıya uğradı. Genç kıza saldıran kişinin aynı serviste tedavi gördüğü öğrenilen 50 yaşlarındaki bir hasta olduğu belirtildi.

Mahkum Hasta Yardım Etti

Uyuduğu sırada cinsel saldırıya uğradığını fark ederek çığlık atan genç kızın sesine aynı serviste tedavi gören masum bir hasta koştu. Hastane güvenliği saldırganı hastaların elinden güçlükle aldı. Son anda linç girişiminden kurtarılan saldırgan M.D., ihbar üzerine olay yerine gelen polis ekiplerine teslim edildi. Gözaltına alınarak polis merkezine götürülen saldırganın işlemlerinin devam ettiği öğrenildi.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim