Hande Erçel Yunanistan Tatili Sırasında Paylaştığı Fotoğrafı ile Takipçilerini Mest Etti

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Halka dizisinde başrol oynayan güzel oyuncu Hande Erçel, şu anda Yunanistan'da tatil yapıyor. Hande Erçel’in Yunanistan tatili sırasında paylaştığı fotoğrafı beğeni rekoru kırdı.

26.06.2019 - 15:20
26.06.2019 - 16:20
Yorum Yap
30 sn okuma süresi

Zaman zaman oyunculuğu ile eleştirilen güzel oyuncu Hande Erçel, Haziran başında sevgilisi şarkıcı Murat Dalkılıç ile Çeşme’de uzun süre tatil yapmış daha sonra yakın arkadaşları Eser Yenenler’in düğününe katılmak için İstanbul’a dönmüştü. Halka dizisinin sezon finali yapmasının ardından boş zaman bulan Hande Erçel, bu defa Yunanistan’a giderek tatiline başladı.

Yunanca Paylaşımı Takipçilerini Kızdırdı

Yunanistan tatili sırasında sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan güzel oyuncu fotoğrafının altına Yunanca ‘Kalimera’ yani “Günaydın” notunu düştü. Kısa süre içerisinde güzel oyuncunun fotoğrafına yorum ve beğeni yağarken takipçileri Hande Erçel’in güzelliğini öve öve bitiremedi. Hande Erçel’in fotoğrafı kısa süre içerisinde 480 bin beğeniye ulaşırken, takipçileri güzel oyuncunun tatile sevgilisi Murat Dalkılıç’la çıkıp çıkmadığını merak etti.

İşte Hande Erçel’in o paylaşımı:

 

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim