Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Hande Erçel ve Kerem Bürsin’i buluşturan Sen Çal Kapımı dizisinin fragmanı yayınlandı

Hande Erçel ve Kerem Bürsin’i yeni yaz aylarında yayınlanmaya başlayacak olan dizisi Sen Çal Kapımı merakla bekleniyor. Dizinin çekimleri Haziran ayının ilk günlerinde başlarken fragmanı da yayınlandı. Daha önce birçok dizisi tutmayan ikilinin yeni projede neler yapacağı ise izleyiciler tarafından merak konusu oldu.
Eklenme:
 Hande Erçel ve Kerem Bürsin’i buluşturan Sen Çal Kapımı dizisinin fragmanı yayınlandı

Sen Çal Kapımı dizisi sosyal medyada konusu nedeni ile tartışmalara yol açarken ilk fragman geldi. MF Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda Ender Mıhlar oturuyor. Dizinin senaryosunu Ayşe Ünal Kutlu kaleme alırken başrollerde ise Kerem Bürsin ve Hande Erçel yer alıyor. Özellikle iki oyuncunun da son dönemlerde projelerinden yana şanssız oldukları düşünülürken yeni dizide neler yapacakları şimdiden merak ediliyor.

Sen Çal Kapımı konusu

Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in başrollerinde rol aldığı Sen Çal Kapımı dizisi kısa süre sonra izleyicilerle buluşacak. FOX TV’de ekranlara gelecek olan dizinin konusunu izleyiciler sıradan buldu. Hande Erçel dizi de Eda Yıldız karakterine hayat verirken, karakterin bütün ümitlerini eğitimine bağlayan genç bir kız olduğu öğrenildi. Kerem Bürsin’in hayat verdiği Serkan Bolat karakteri ise, Eda Yıldız’ın yurtdışı eğitim bursunu kesiyor ve lise mezunu olarak kalmasına yol açıyor.  Daha sonra da genç kıza kendisi ile 2 ay nişanlı kalması koşuluyla Bursa yeniden vermeyi teklif eden Serkan Bolat genç kızı ikna ediyor.

Sen çal kapımı oyuncuları

Sen Çal Kapımı dizisinde Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in yanına sıra geniş bir oyuncu kadrosu yer alıyor. Bige Önal, Neslihan Yeldan, İsmail Ege Şaşmaz, Melisa Döngel, Anıl İlter, Elçin Afacan, Çağrı Çıtanak, Başak Gümülcinelioğlu, Sitare Akbaş, Sarp Bozkurt, Alican Aytekin, İlkyaz Arslan, Dorukhan Kenger dizinin kadrosunda yer alan diğer başarılı isimler.

Sen Çal Kapımı ilk fragmanı


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Masum 15 Eylül Salı 177 bölüm fragmanı! Rashi yine rahat duramıyor, konuşma yasağı geliyor
14 09 2020 - 18:24
Masum 172. bölüm fragmanı 10 Eylül Perşembe! Masum yeni bölüm özeti
9 09 2020 - 19:08
Masum 30 Ağustos 161. bölüm fragmanı ve özeti!
29 08 2020 - 17:40
TV8 Doya Doya Moda 1 Eylül Pazartesi yeni bölüm fragmanı yayınlandı
29 08 2020 - 14:32
Çukur’dan yeni sezon tanıtımı geldi! İdris Koçovalı geri mi dönüyor?
28 08 2020 - 11:33
Masum 159. bölüm fragmanı ve özeti 28 Ağustos Cuma! Gopi anlaşmayı imzalıyor
27 08 2020 - 17:41
Yorum Yap