Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Hande Erçel ve Kerem Bursin aynı anda aynı fotoğrafları paylaştı sosyal medya sallandı

Sen Çal Kapımı dizisinde başrol oynayan Hande Erçel ve Kerem Bursin arasında aşk dedikoduları çıkmış hatta güzel oyuncu Hande Erçel’in sevgilisi Murat Dalkılıç'tan bu nedenle ayrıldığı öne sürülmüştü. Dizide güzel bir uyum yakalayan ikili çekimler sırasında çekilmiş fotoğrafları sosyal medya hesaplarından paylaşınca sosyal medya sallandı.
Eklenme:
 Hande Erçel ve Kerem Bursin aynı anda aynı fotoğrafları paylaştı sosyal medya sallandı

FOX TV ekranlarında yayınlanan Sen Çal Kapımı dizisinde başrol oynayan Hande Erçel ve Kerem Bursin ilk bölümdeki öpüşme sahneleri ile olay yaratmıştı. Ardından Hande Erçel’in sevgilisi Murat Dalkılıç’tan ayrılması ile birlikte ikili arasında aşk dedikoduları gündeme gelmiş oyuncular, bu dedikodularla ilgili herhangi bir açıklama yapmamıştı. Sen Çal Kapımı dizisinin çekimleri sırasında çekilen fotoğraflarını sosyal medya hesabından aynı anda paylaşan Hande Erçel ve Kerem Bursin bir kez daha sosyal medyanın gündemine oturdu.

Aynı anda paylaştılar

Dizinin başlaması ile birlikte izleyicilerin birbirine çok yakıştırdı ikili Antalya’da yapılan çekimler sırasında birlikte çektikleri fotoğraflarını sosyal medya hesaplarından aynı anda paylaştı. Instagram’da fotoğrafların paylaşılması ile birlikte çok sayıda yorum yapılırken ünlü isimlerin takipçileri çok yakıştıklarını ve sevgili olmaları gerektiğini söyledi. Hande Erçel ve Kerem Bursin’in eğlenceli anları da dikkatlerden kaçmazken ikilinin fotoğraflarına beğeni ve yorum yağdı.

hande erçel ve kerem bursin

Twitter’da TT listesine girdi

Hande Erçel, fotoğrafların paylaşılmasının ardından Twitter’da TT listesinde en üst sıralara kadar yükseldi. Sen Çal Kapımı dizisinin başrol oyuncuları daha sonra da dizinin çekimlerine ara verilmesini fırsat bilerek sosyal medya hesaplarından canlı yayın yaptı. Çok sayıda takipçinin izlediği canlı yayın sırasında daha ikiliye aşk dedikoduları soruldu ancak ikisi de bu sorulara yanıt vermedi.

Murat Dalkılıç ile ayrılmıştı

Hande Erçel, popçu sevgilisi Murat Dalkılıç ile dizinin başlamasından kısa bir süre sonra ayrılmıştı. Hande Erçel ve Kerem Bursin arasında aşk olduğu iddiaları gündeme gelirken daha sonra Murat Dalkılıç’ın baba olmak istediği fakat güzel oyuncunun kariyeri nedeniyle şu anda çocuk düşünmediği ve bu nedenle ayrıldıkları öne sürülmüştü.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Skandal gelin adayı Naz Mila kalça estetiği operasyonunu sansürsüz paylaştı
12 10 2020 - 16:09
Eyşan rolü üstüne yapışan Cansu Dere Sadakatsiz’de aldatılan kadını oynadı TT oldu
8 10 2020 - 15:39
Beyazıt Öztürk Beyaz Show için tarih verdi: 15-20 gün içinde netleşir
8 10 2020 - 09:47
Survivor Sercan Yıldırım ve Aycan Yanaç aşk iddialarına yanıt verdi
5 10 2020 - 11:09
Koronavirüse yakalandı denilen Şeyma Subaşı test sonucunu Instagram’da paylaştı
4 10 2020 - 09:53
Damla Ersubaşı paylaştı, Ece Üner’i makyajsız görenlerin ağzı açık kaldı
4 10 2020 - 09:39
Yorum Yap