Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Hande Doğandemir’den eski sevgilisi Mart Fırat’a olay gönderme: Sosyopat reis

Hande Doğandemir, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Pınar Gültekin cinayetinin ardından yapılan samimiyetsiz konuşmalara tepki verdi. Hande Doğandemir'in yaptığı paylaşım sosyal medya kullanıcıları tarafından eski sevgilisi Mert Fırat’a yoruldu.
Eklenme:
 Hande Doğandemir’den eski sevgilisi Mart Fırat’a olay gönderme: Sosyopat reis

Hande Doğandemir ve Mert Fırat 2016 yılında büyük bir aşk yaşamış bir buçuk yıl süren ilişkileri 2018’de sona ermişti. Mert Fırat, Hande Doğandemir ile ilişkisi bittikten kısa bir süre sonra İdil Fırat ile nikah masasına oturmuş bu hızlı gelen evlilik haberi magazin basınını da oldukça çalkalamıştı. Mert Fırat’ın evliliğinin ardından Hande Doğandemir hiç bir açıklama yapmamıştı ancak, yıllar sonra yaptığı bir paylaşım magazin basınının gündemine oturdu. ”RayMalifalitiko” isimli Twitter kullanıcısının yaptığı paylaşıma yorum yapan Hande Doğandemir sosyal medyada en çok konuşulanlar arasına girdi.

Sosyopat reis kadına şiddet ahkamı kesiyor

Pınar Gültekin isimli üniversite öğrencisinin vahşi şekilde katledilmesinin ardından birçok ünlü isim de sosyal medyada tepkilerini dile getirdi. Sosyal medyada kadın haklarına dair samimiyetsiz açıklamalar yapan ünlülere Hande Doğandemir’den tepki geldi. RayMalifalitiko isimli bir Twitter kullanıcısının ”Hayatındaki bütün sevgililerini defalarca kez aldatıp, dolandırıcı gibi ailenin tüm bireyleriyle birlikte bu tezgahı yapan, şimdi de karısını aynı anda 20 kadınla aldatan, hayatında unutamayacağı travmalara neden olan sosyopat reis kadına şiddet ahkamı kesiyor. Gözlemiyorum.” şeklinde yaptığı paylaşıma yanıt veren Doğandemir ne yapıyorsun, ”Güzel hikaye keşke dizi senaryosu olsaydı. Aa bakıyım yine meydanlarda kadın hakları diye bağırıyor. Bir susun artık ya. Bir susun bari bir susun! Utanma duygusu olsun” ifadelerini kullandı.

Çığırtkanlık yapmazsa herkes potansiyelini fark eder

Hande Doğandemir’in cevabına RayMalifalitiko isimli sosyal medya kullanıcısı da yanıt verdi. Sosyal medya kullanıcısı Mert Fırat’ı kastederek ”Çığırtkanlık yapmazsa herkes potansiyelini fark eder, o yüzden kendisini keyifle izliyorum.” dedi.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Skandal gelin adayı Naz Mila kalça estetiği operasyonunu sansürsüz paylaştı
12 10 2020 - 16:09
Eyşan rolü üstüne yapışan Cansu Dere Sadakatsiz’de aldatılan kadını oynadı TT oldu
8 10 2020 - 15:39
Beyazıt Öztürk Beyaz Show için tarih verdi: 15-20 gün içinde netleşir
8 10 2020 - 09:47
Survivor Sercan Yıldırım ve Aycan Yanaç aşk iddialarına yanıt verdi
5 10 2020 - 11:09
Koronavirüse yakalandı denilen Şeyma Subaşı test sonucunu Instagram’da paylaştı
4 10 2020 - 09:53
Damla Ersubaşı paylaştı, Ece Üner’i makyajsız görenlerin ağzı açık kaldı
4 10 2020 - 09:39
Yorum Yap