Öne Çıkan Konular
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri
  • 19 Mayıs’ta sokağa çıkma yasağı olacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı

Hande Doğandemir’den eski sevgilisi Mart Fırat’a olay gönderme: Sosyopat reis

Hande Doğandemir, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Pınar Gültekin cinayetinin ardından yapılan samimiyetsiz konuşmalara tepki verdi. Hande Doğandemir'in yaptığı paylaşım sosyal medya kullanıcıları tarafından eski sevgilisi Mert Fırat’a yoruldu.
Eklenme:
 Hande Doğandemir’den eski sevgilisi Mart Fırat’a olay gönderme: Sosyopat reis

Hande Doğandemir ve Mert Fırat 2016 yılında büyük bir aşk yaşamış bir buçuk yıl süren ilişkileri 2018’de sona ermişti. Mert Fırat, Hande Doğandemir ile ilişkisi bittikten kısa bir süre sonra İdil Fırat ile nikah masasına oturmuş bu hızlı gelen evlilik haberi magazin basınını da oldukça çalkalamıştı. Mert Fırat’ın evliliğinin ardından Hande Doğandemir hiç bir açıklama yapmamıştı ancak, yıllar sonra yaptığı bir paylaşım magazin basınının gündemine oturdu. ”RayMalifalitiko” isimli Twitter kullanıcısının yaptığı paylaşıma yorum yapan Hande Doğandemir sosyal medyada en çok konuşulanlar arasına girdi.

Sosyopat reis kadına şiddet ahkamı kesiyor

Pınar Gültekin isimli üniversite öğrencisinin vahşi şekilde katledilmesinin ardından birçok ünlü isim de sosyal medyada tepkilerini dile getirdi. Sosyal medyada kadın haklarına dair samimiyetsiz açıklamalar yapan ünlülere Hande Doğandemir’den tepki geldi. RayMalifalitiko isimli bir Twitter kullanıcısının ”Hayatındaki bütün sevgililerini defalarca kez aldatıp, dolandırıcı gibi ailenin tüm bireyleriyle birlikte bu tezgahı yapan, şimdi de karısını aynı anda 20 kadınla aldatan, hayatında unutamayacağı travmalara neden olan sosyopat reis kadına şiddet ahkamı kesiyor. Gözlemiyorum.” şeklinde yaptığı paylaşıma yanıt veren Doğandemir ne yapıyorsun, ”Güzel hikaye keşke dizi senaryosu olsaydı. Aa bakıyım yine meydanlarda kadın hakları diye bağırıyor. Bir susun artık ya. Bir susun bari bir susun! Utanma duygusu olsun” ifadelerini kullandı.

Çığırtkanlık yapmazsa herkes potansiyelini fark eder

Hande Doğandemir’in cevabına RayMalifalitiko isimli sosyal medya kullanıcısı da yanıt verdi. Sosyal medya kullanıcısı Mert Fırat’ı kastederek ”Çığırtkanlık yapmazsa herkes potansiyelini fark eder, o yüzden kendisini keyifle izliyorum.” dedi.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Barış Arduç ve Gupse Özay’ın nikahından ilk kareler geldi! Düğün ne zaman?
30 07 2020 - 11:23
Bir Zamanlar Çukurova’nın yıldızı Hilal Altınbilek’in yeni aşkı Gurur Aydoğan çıktı
28 07 2020 - 10:43
Engin Altan Düzyatan’ın yeni dizisi belli oldu! Hayranlarından da bir isteği var
24 07 2020 - 16:41
Ünlü şef Mehmet Yalçınkaya babasının ölüm haberiyle yıkıldı
23 07 2020 - 16:04
Merve Boluğur’un gizemli sevgilisi Acemi Cadı Toygar çıktı! İkili yıllar sonra kavuştu
23 07 2020 - 10:24
Aylar sonra saçını sakalını kestiren Barış Murat Yağcı’nın fanları sosyal medyayı inletti
23 07 2020 - 09:42
Yorum Yap