Spor

Hamza Akman Oynasın Diye Galatasaray Forvetsiz Çıktı Diyen Uğur Karakullukçu’ya Ayhan Akman’dan Yanıt

Ünlü spor yorumcusu Uğur Karakullukçu, canlı yayında dile getirdiği iddialarla adından söz ettirdi.

Karakullukçu, sosyal medyada geniş yankı bulan açıklamalarında, Galatasaray altyapısında ayrıcalıkların olduğunu öne sürdü.

Youtube’da yer aldığı spor kanallarının yanı sıra kendi kanalından da içerik üreten Uğur Karakullukçu, her zaman olduğu gibi dün gece de aboneleriyle buluştu.

Galatasaray’ın altyapısındaki gelişmelere dikkat çeken yorumcu, sarı-kırmızılı kulübün eski futbolcusu Ayhan Akman’ın oğlu Hamza Akman’ın altyapıda ayrıcalıklı olmaması gerektiğine dikkat çekti.

“Çocuklar zehirlendi”

‘Galatasaray, Başakşehir ile oynadığı U19 finaline Hamza Akman, ilk 11’de çıksın diye 4-6-0 çıktı. Açın maçı izleyin. Hamza Akman oynasın diye forvetsiz çıktı Galatasaray yenildi Başakşehir’e. Altyapıda ayrıcalıklı futbolcu olmaz! Hamza’yı da seviyorum. Hamza da değerli bir çocuk Efe de değerli bir çocuk ama Hamza ile Efe’nin değerli olması ayrıcalıklı oldukları anlamına gelmiyor. Galatasaray altyapısındaki bütün çocuklar böyle düşünüyor. Çocuklar zehirlendi. Göreceksiniz üç yıl, dört yıl Galatasaray altyapısından bir şey beklemeyin.’

Karakullukçu’nun bu sözlerinden sonra Ayhan Akman tarafından arandı.

Ayhan Akman ile görüştükten sonra konuşulanları aktaran Uğur Karakullukçu, ‘Arkadaşlar, bizzat aktif futbolcu beni arayıp haddini aştığında bile (Yasin Öztekin) çıkıp ulusal TV’de bunu anlatmış birisiyim. Kimseden çekinmem. Ayhan Akman benzer bir şey yapsa anlatırdım ama hocayla yaptığımız konuşma asla böyle değildi, en ufak bir saygısızlık da yoktu. Ayhan hoca, altyapıdaki oyuncuların A takım kampına götürülmesi için çalıştığından bahsetti, detayları anlattı, konuyla ilgili en fazla söylediği şey üzüldüğü ve kırıldığı oldu. Kimsenin hakkını yedirmek istemem, aramasının yayına denk gelmesi talihsizlik, onun dışında sorun yok.’ ifadelerini kullandı.

İşte o anlar ⬇️

Kaynak: https://onedio.com/haber/hamza-akman-oynasin-diye-galatasaray-forvetsiz-cikti-diyen-ugur-karakullukcu-ya-ayhan-akman-dan-yanit-1169964

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu