Haluk Levent Antalya’da kesime götürüldüğü sırada sahibinden elinden kaçan boğa için devreye girdi

Kurban Bayramı'nın ilk gününde Antalya'da kesim yerine götürüldüğü sırada sahibinin elinden kurtulan kurbanlık boğa, kafe ve restoranların bulunduğu sahilde koşarak yaklaşık 5 kilometre uzaklaşmıştı. Kaybolan kurbanlık boğa için sanatçı Haluk Levent devreye girdi. Haluk Levent sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparak görenlerin ihbarı etmesini kesimden kaçanları alacağını söyledi.

11.08.2019 - 19:31
11.08.2019 - 19:31
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Antalya’nın Konyaaltı ilçesinde kesim yerine götürüldüğü sırada sahibinin elinden kaçıp sahil Antalya Yaşam parkına giren kurbanlık boğa kafe ve restoranların önünden koşarak geçti ve 5 kilometre sonra kayboldu. Bu sırada sahilde bulunan yerli yabancı turistler önlerinden koşarak geçen boğayı görünce şaşkına döndü. Boğayı yakalamak için restoran ve kafe çalışanları da devreye girdi ancak hayvan kaçarak uzaklaştı.

Haluk Levent devreye girdi

Antalya’daki kesim yerine götürülürken sahibinin elinden kaçan kurbanlık boğa için şarkıcı Haluk Levent devreye girdi. Sosyal medya hesabından kurbanlık boğa hakkında bir paylaşım yapan Haluk Levent, Kesimden kaçanları alacaklarını belirterek kaçan boğayı görenlerin ihbarı etmesini istedi. Haluk Levent geçtiğimiz yıl Kurban Bayramı’nın 1. günü Rize’nin İyidere ilçesinde kurban pazarından kaçarak denize atlayan ve Trabzon’un Sürmene ilçesi sahilinde bulunan boğayı satın almıştı. Boğaya Ferdinand adını veren Haluk Levent İzmir’in Kemalpaşa ilçesinde bulunan kurtarılmış çiftlik hayvanları barınağına yerleştirmişti. Haluk Levent Antalya’da kaçan boğanın bulunması durumunda onu da Ferdinand’ın yanına koyacaklarını söyledi.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim