Halka dizisinin yeni konseptini Milliyet Cadde yazarı Sina Koloğlu anlattı: Müsait olan oyuncular devam edecek

TRT 1 ekranlarında Hande Erçel, Serkan Çayoğlu ve Kaan Yıldırım gibi isimlerin başrolünü paylaştığı Halka dizisinin final yaptığı geçtiğimiz günlerde açıklanmıştı. Aslında halka dizisi final yapmadı yepyeni oyuncularla geri dönecek.

05.08.2019 - 18:06
05.08.2019 - 18:44
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Geçtiğimiz sezon TRT 1 ekranlarında başlayan ve iddialı oyuncu kadrosu ile dikkat çeken halka dizisinin yapımcısı geçtiğimiz günlerde bir açıklama yaparak dizinin yeni sezonda yeni oyuncularla ve yeni senaryo ile devam edeceğini duyurmuştu. Güçlü oyuncu kadrosuna rağmen kötü reytinglere yenik düşen Halka dizisi bu açıklamanın ardından bambaşka bir hazırlık içine girdi. Hande Erçel ve Kaan Yıldırım peş peşe açıklamalar yaparak diziden ayrıldıklarını duyurdu. Yeni sezonda Halka dizisi TRT 1 ekranlarında farklı bir konsept ve farklı oyuncularla ekranlara gelecek. Hande Erçel ve Kaan Yıldırım dizide olmayacak ancak Serkan Çayoğlu hakkında şu anda bir açıklama yapılmadı.

Halka’nın akıbeti ne olacak?

Milliyet Cadde yazarlarından Sina Koloğlu, TRT 1’in sevilen dizisi Halka’nın akıbeti hakkında yeni gelişmeleri köşe yazısına taşıdı. Yeni sezonda dizinin 45-60 dakika arasında bir formatla ekranlara geleceğini belirten Koloğlu, ayrıca birkaç farklı dilde konseptin yurtdışına satılmasının planlandığını yazdı. Ancak TRT1 öncelikle dizinin farklı formatlarını yurtdışına satacak ve başarılı olması durumunda kanalda yeniden yayınlanmaya başlayacak. Dizinin yeni sezon için hedefinin 2020 olduğu ancak aksilik olması durumunda temmuz ayında da sahip olabileceği ifade edildi. Koloğlu yazısının devamında yeni sezon için konseptin tamamlandığını fakat senaryonun henüz yazılmadığını söyledi. Oyuncuların durumu hakkında da açıklama yapan Koloğlu, projenin yeni halinin bütün oyunculara anlatıldığını ve oyuncuların serbest bırakıldığını dile getirdi. Koloğlu yazısının devamında müsait olmaları durumunda oynamak isteyen oyuncuların yeni sezonda da olacağını söyledi.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim