Televizyon

Halka dizisinde peş peşe patlayan bombaların ardından ayrılan Hande Erçel FOX Tv’nin Kurşun dizisiyle görüşüyor

TRT 1’in sevilen dizisi Halka’nın yapımcısı dün yaptığı açıklamada dizinin yeni sezonda yeni bir hikaye ve yeni oyuncularla devam edeceğini söylemişti. Yapımcının bu açıklamasının hemen ardından dizinin başrol oyuncularından Kaan Yıldırım sosyal medya hesabından yaptığı paylaşıma halka dizisinden ayrıldığını duyurdu. Kısa süre sonra da dizinin başrol oyuncularından Hande Erçel’den de benzer bir açıklama geldi.

Kurşun dizisiyle görüşüyor

İddiaya göre güzel oyuncu Hande Erçel, Halka dizisinden ayrıldıktan sonra FOX TV’nin yeni sezondaki iddialı yapımlarından Kurşun dizisi ile görüşmeye başladı. Kurşun dizisinin erkek başrol oyuncusunun daha önce Diriliş Ertuğrul dizisi ile milyonlarca kişinin gönlüne taht kuran Engin Altan Düzyatan olacağı geçtiğimiz günlerde açıklanmıştı. Henüz dizinin kadın başrol oyuncusu bulunmazken Hande Erçel’in bu rolü kaldırıp kaldıramayacağı sosyal medyada şimdiden tartışma konusu oldu.

Kurşun dizisinin konusu

FOX TV’nin yeni sezonda ekranlara gelecek olan dizisi kurşunun yapımcılığını Most Prodüksiyon üstleniyor. Dizinin senaryosunu Kerem Deren yazarken Kurşun dizisinin bir dönem dizisi olacağı açıklanmıştı. 1970’li yıllarda geçecek olan Kurşun dizisinin konusu ise savcı Orhan ile gazeteci Leyla’nın aşkı olacak. Dizide Savcı Orhan karakterine başarılı oyuncu Engin Altan Düzyatan hayat verirken kadın başrolün kim olacağı henüz bilinmiyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu