Halit Kıvanç öldü haberlerine usta gazetecinin oğlundan sert tepki: Babam evde TV izliyor

Halit Kıvanç’ın oğlu Ümit Kıvanç, sosyal medya üzerinden Halit Kıvanç öldü şeklinde yayınlanan haberlere tepki gösterdi. Babasına sağlık durumunun iyi olduğunu ve evinde televizyon izlediğini belirten Ümit Kıvanç, böyle asılsız bir haberi kimin neden yaydığını merak ettiğini, durduk yere böyle bir kötülüğün neden yapıldığını anlamadığını söyledi. Babam evde TV seyrediyor Sosyal medyada babası Halit Kıvanç’ın […]

16.07.2019 - 9:45
16.07.2019 - 11:50
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Halit Kıvanç’ın oğlu Ümit Kıvanç, sosyal medya üzerinden Halit Kıvanç öldü şeklinde yayınlanan haberlere tepki gösterdi. Babasına sağlık durumunun iyi olduğunu ve evinde televizyon izlediğini belirten Ümit Kıvanç, böyle asılsız bir haberi kimin neden yaydığını merak ettiğini, durduk yere böyle bir kötülüğün neden yapıldığını anlamadığını söyledi.

Babam evde TV seyrediyor

Sosyal medyada babası Halit Kıvanç’ın sağlık durumu hakkında yapılan haberlerin gerçeği yansıtmadığını belirten Ümit Kıvanç, kişisel Twitter hesabından bir paylaşım yaparak dedikodular hakkında açıklık getirdi. Babasının sağlık durumu hakkında yalan bir haberin yayıldığını belirten Ümit Kıvanç, kendisine çok sayıda telefon ve mesaj geldiğini, babasının sağlık durumunun iyi olduğunu ve evde televizyon seyrettiğini söyledi. Böyle bir haberi kimin neden yaydığını anlamanın mümkün olmadığını belirten Ümit Kıvanç, durduk yere kötülük olsun diye böyle bir haber yayıldığını ve bundan dolayı mağdur durumda kaldıklarını dile getirdi.

Halit Kıvanç öldü iddiası

Sosyal medyada son birkaç gündür usta gazeteci Halit Kıvanç öldü şeklinde haberler yapılmıştı. İnternet üzerinde dolaşan asılsız haberlerde Halit Kıvanç’ın sağlık durumunun kötüye gittiğini ve kaldırıldığı hastanede hayatını kaybettiği öne sürüldü. Birçok sosyal medya kullanıcısı yayılan yalan haberlere inanarak üzüntülerini dile getiren yorumlar yaparken Halit Kıvanç’ın oğlu Ümit Kıvanç bu duruma sert tepki gösterdi.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası Hakkımızda | Editör Başvuru | Künyeİletişim