Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Halit Ergenç rol arkadaşı Ozan Güven’i savunduğu için özür diledi

Babil dizisinde birlikte başrolü paylaştığı rol arkadaşı Ozan Güven'in sevgilisi Deniz Bulutsuz’a şiddet uyguladığına ilişkin çıkan haberler üzerine açıklama yapan Halit Ergenç ünlü oyuncuya savunmuş ve bu işin içinden alnının akıyla çıkacağını düşündüğünü söylemişti. Halit Ergenç'in bu açıklamaları kısa süre içerisinde sosyal medyada tepki çekerken ünlü oyuncu sosyal medya hesabından yaptığı bir açıklama ile özür diledi.
Eklenme:
 Halit Ergenç rol arkadaşı Ozan Güven’i savunduğu için özür diledi

Ozan Güven’in sevgilisi Deniz Bulutsuz’a uyguladığı şiddet günlerdir magazin basınını meşgul ederken Babil dizisinden rol arkadaşı ünlü Oyuncu Halit Ergenç de bu konu hakkında konuşmuş ve Güven ile yakın arkadaş olduklarını bu olaydan alnının akı ile çıkacağını söylemişti. Halit Ergenç’in Ozan Güven’i savunan bu açıklamaları kısa süre içerisinde sosyal medyanın gündemine otururken ünlü oyuncu söylediklerinin yanlış anlaşıldığını belirterek özür diledi. Sosyal medya hesabından bir açıklama yapan Halit Ergenç kendisini yanlış ifade ettiğini belirterek gelen tepkileri hak verdiğini söyledi.

Hayal kırıklığına uğrattığımı anlıyorum

Instagram hesabını hikaye bölümünden bir açıklama yayınlayan ünlü oyuncu Halit Ergenç, “Yargı süreci devam eden ve beni çok üzen bir konuyla ilgili bir gün sadece bir temenni niyeti ile yaptığım açıklama, kendimi doğru ifade edemememden dolayı maksadını çok aştı. Bundan dolayı çok üzgünüm. Şiddetin hiçbir türünün yanında olmam mümkün değil. Bilhassa son derece hassas olduğum kadına şiddet konusunda mağdur olmuş ve bu konuda mücadele eden herkese hayal kırıklığına uğrattığımı anlıyorum, hak veriyorum ve özür diliyorum.” ifadelerini kullandı.

Ozan Güven’i savunmuştu

Halit Ergenç, basın mensuplarına yaptığı açıklamada Babil dizisinde rol arkadaşı olan Ozan Güven’in eski sevgilisi Deniz Bulutsuz’a o şiddet uyguladığı olayla ilgili olarak konuşmuş ve Ozan Güven’in iyi bir arkadaşı olduğunu o gece bir şeyler olduğunun Kesin olduğunu ve yargı sürecinin sonunda arkadaşının bu işten alnının akıyla çıkacağına inandığını söylemişti. Ünlü oyuncunun bu açıklamaları kısa sürede sosyal medyanın gündemine oturmuş ve kadına şiddeti desteklediği yönünde bir algı oluşarak tepki çekmişti.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Skandal gelin adayı Naz Mila kalça estetiği operasyonunu sansürsüz paylaştı
12 10 2020 - 16:09
Eyşan rolü üstüne yapışan Cansu Dere Sadakatsiz’de aldatılan kadını oynadı TT oldu
8 10 2020 - 15:39
Beyazıt Öztürk Beyaz Show için tarih verdi: 15-20 gün içinde netleşir
8 10 2020 - 09:47
Survivor Sercan Yıldırım ve Aycan Yanaç aşk iddialarına yanıt verdi
5 10 2020 - 11:09
Koronavirüse yakalandı denilen Şeyma Subaşı test sonucunu Instagram’da paylaştı
4 10 2020 - 09:53
Damla Ersubaşı paylaştı, Ece Üner’i makyajsız görenlerin ağzı açık kaldı
4 10 2020 - 09:39
Yorum Yap