Hakmar Aktüel 27 – 28 Ekim 2018 Hafta Sonu İndirim Kataloğu

Hakmar 27 - 28 Ekim 2018 aktüel ürünler kataloğu ile hafta sonu indirim fırsatları yayınlandı. Bu hafta sonu da Hakmar marketlerde özel indirim kampanyaları siz değerli tüketicileri bekliyor. Hakmar aktüel 27 Ekim 2018 kataloğu ile gelen indirimli ürünleri haberimizin devamında bulabilirsiniz…
Yorum Yap
1 dk okuma süresi
27 Ekim 2018

Konuyu Oyla!

Yorum Yap

Hakmar 27 Ekim 2018 aktüel ürünler kataloğu bu hafta sonuna özel kampanya ve fırsat ürünleri ile yayınlandı. Haftanın güzel indirimleri genellikle manav grubu ürünlerden oluşuyor. Tabii ki 25 Ekim 2018 tarihinde başlayan Hakmar aktüel indirimleri de hala geçerliliğini koruyor. Hafta sonuna yayınlanan katalog ürünlere ek olarak geldi. Güzel kampanyalar hazırlayan ve sürpriz fırsatları siz değerli tüketicilere sunan Hakmar, yeni haftada da beklentilerinizi karşılayacak. Rakiplerine oranla küçük bir market olmasına rağmen hazırladığı kataloglarla onlardan geri kalmayan ünlü marketler zincirinin hafta sonuna özel kampanyalarını sizler için detaylı bir şekilde listeledik.

27 Ekim Hakmar aktüel kataloğu ile manav grubu ürünlerinde indirim fırsatları sizleri bekliyor. Son dönemlerde Hakmar Market hafta sonunda hazırladığı katalogları genellikle sadece manav ürünlerinden oluşturuyor. Hafta içinde Hakmar Market’in yayınladığı katalog ile gelen indirim fırsatları Bir anlamda hafta sonu kataloğu ile destekleniyor diyebiliriz. Hakmar aktüel kataloğu ile gelen indirim fırsatlarını detaylı bir şekilde haberimizin devamında bulabilirsiniz.

HAKMAR AKTÜEL HAFTA SONU İNDİRİMLERİ

Hakmar aktüel 27 Ekim 2018 kataloğu ile hafta sonunda gelecek olan indirim fırsatları başta da belirttiğimiz gibi manav ürünlerinden oluşuyor. Hafta sonuna özel çok kısıtlı Bir katalog hazırlasa da Hakmar marketin kampanyaları devam ediyor. 25 Ekim Hakmar aktüel kataloğu ile gelen indirim fırsatlarını daha önce sizler için liste demiştik. Hafta içinde yayınlanan bu kampanya hafta sonunda da geçerliliğini koruyor. Hala ürünleri almadıysanız elinizi çabuk tutun deriz. Hafta sonuna gelen Hakmar aktüel listesi ise şu şekilde;

Portakal kilogram 2,49 TL

Yeşil mandalina kilogram 1,99 TL

Domates kilogram 4,99 TL

Salatalık kilogram 1,49 TL

Ispanak kilogram 2,49 TL

Kıvırcık adet 1,95 TL

Hakmar 27 Ekim 2018 aktüel ürünler kataloğu ile gelen indirim fırsatları sadece hafta sonu da geçerli olacak. Yani Hakmar marketlerde 27 – 28 Ekim 2018 tarihlerinde manav grubu ürünleri indirimli olarak satın alabileceksiniz. Hakmar Market’in güncel aktüel ürünler katalogları takip etmek için sitemizden düzenli olarak bilgi alabilirsiniz.

 

 


İçeriğin İzinsiz Kullanılması Yasaktır. İzinsiz Kullanımlar Hakkında Yasal İşlem Uygulanacaktır!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır Talep, Başvuru ve Bildirimler İçin : info@aktuelbilgiler.com