Aktüel Ürünler Kataloğu

Hakmar 14 – 15 Temmuz 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu Hafta Sonu Listesi

Hakmar hafta sonu aktüel ürünler kampanyası ile yine küçük ama güzel bir kampanyaya imza attı. 14 Temmuz Hakmar aktüel ürünler kataloğu indirimleri sadece Cumartesi ve Pazar günleri içerisinde geçerli olacak. Hafta içi perşembe günleri bir katalog hazırlayan ve bu Katalog da oldukça geniş ürün yelpazesine yer veren Hakmar Market hafta sonu da Cumartesi ve Pazar günleri için hazırladığı kataloğu ile bu ürünleri destekliyor. Bu hafta da Hakmar aktüel ile birçok üründe indirim market raflarına ulaşıyor. Hakmar 14 Temmuz 2018 aktüel ürünler kataloğu ile bu hafta markete hangi ürünler gelecek vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Biz de merak edenler için güncel Hakmar aktüel ürünler kataloğu inceledik ve detayları sizler için listeledik.

Türkiye’de marketçilik sektörüne yeni katılan ancak emin adımlarla ilerleyen Hakmar Market her hafta düzenlediği aktüel ürünler kataloğu ile de dikkat çekiyor. Hafta içi ve hafta sonu Ayrı ayrı 2 aktüel kataloğu hazırlayan ünlü Marketler Zinciri Perşembe günü büyük bir indirime imza atıyor Cumartesi ve Pazar günleri için yayınladığı indirimle de bu ürünleri destekliyor. Hakmar aktüel 14 Temmuz 2018 kataloğu içerisinde yer alan indirimli ürünleri merak edenler için haberimizin devamında detaylı bir liste bulunuyor. Hakmar aktüel ürünler listesi içerisinde bulunan indirimleri merak ediyorsanız ve almak istiyorsanız stoklarla sınırlı olduğunu unutmamamız gerekiyor.  Bu hafta hazırlanan yeni katalog da gelecek olan indirimli ürünler sadece Cumartesi ve Pazar günleri geçerli olacak. Siz de kaçırmamak için bu hafta mutlaka Hakmar markete uğramalısınız.

HAKMAR 14 TMMUZ AKTÜEL ÜRÜLER LİSTESİ

Hakmar aktüel 14 – 15 Temmuz 2018 kataloğu içerisinde bu hafta az ama öz bir indirim kampanyası yer alıyor. Hafta içinde hazırladığı kataloğu bu hafta sonu daha az ürünlerde indirime giren ünlü marketler zincirinin indirimleri şu şekilde;

  • Tavuk baget kilogram 7,95
  • Fasulye Ayşe kadın kilogram 2,99 TL
  • Kaşar peyniri kilogram 16,95 sayılı
  • 830 gram Tat salça 3,95 TL
  • 6 X 200 mililitre Saka doğal maden suyu 2,45 TL
  • 80 x 110 volt dijital baskı yolluk 6,95 TL
  • İkili fa deodorant 11,95 TL

Hakmar 14 Temmuz 2018 aktüel ürünler kataloğu ile gelecek olan güncel indirimlerin görselleri haberimizin devamında sizleri bekliyor. Başta Hakmar Market olmak üzere bütün marketler zincirinin aktüel ürünler katalogları ile ilgili görüş ve önerilerinizi haberlerimizden bizlere iletebilirsiniz.

Hakmar 14 - 15 Temmuz 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu Hafta Sonu Listesi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu