Aktüel Ürünler Kataloğu

Hakmar 12 Nisan 2018 Aktüel Ürünler Kataloğunda Meraklılarına Son Teknoloji Aksiyon Kamera

Mağazacılık anlayışında kaliteli ürünleri uygun fiyatlara satmayı prensip edinen Hakmar 12 Nisan 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yayınlandı. Vatandaşların meraklı bekleyişini sona erdiren Hakmar, toptan fiyata perakende ürün satışına devam ediyor. Kaliteden asla ödün vermeyen, aynı zamanda cazip fiyatlarını da sürdüren Hakmar, yeni şubeler açmaya da devam ediyor. Kısa süre içerisinde çok bilinen ve tanınan bir market haline gelen Hakmar’da, kendi markalarının satışı da sunuluyor. Her Perşembe günü bütün şubelerini kapsayan bir indirim kataloğu yayınlayan markete çok özel ürünler de geliyor. Düşük kar marjına aldırmadan, sadece müşteri memnuniyetine odaklanan mağazalar zinciri, yoğun ilgiden daha da güçlenerek yoluna devam ediyor. Hakmar 12 Nisan 2018 aktüel ürünler kataloğu içerisinde yer alan ürünler de yine müşteriler tarafından çok beğenilecek. Hakmar’da bu hafta hangi ürünler indirimde gelin birlikte bakalım.

HAKMAR KAMPANYALARINA YOĞUN İLGİ

Hakmar aktüel kampanyaları her zaman müşteriler tarafından yoğun ilgi ile karşılanıyor. Ürünler stoklarla sınırlı olduğu için bu yoğun ilgiden dolayı kısa süre içerisinde tükeniyor. Mağazalardan uygun fiyata alışveriş yapmak isteyen vatandaşların erken saatlerde mağazanın yolunu tutması gerekiyor. Garantili ürün satışı yapan firmada, satış sonrası destek de tüketicilere verilmeye devam ediyor. Sıcak fırsatların yer aldığı Hakmar 12 Nisan aktüel ürünler kataloğunu sizler için inceledik. İsterseniz gelin, kataloğun detaylarına bir göz atalım.

TEKNOLOJİ MERAKLILARINA AKTÜEL KAMERA

Hakmar 12 Nisan 2018 aktüel ürünler kataloğu ilk sayfasında General Home aksiyon kamera sadece 89,90 TL fiyatı ile yer alıyor. Teknoloji meraklıları bu harika ürüne gerçekten bayılacak. İlk sayfada dikkat çeken diğer bir ürün ise müzikli gece lambası. Renk çeşitleri ile sizleri bekleyen bu ürün ise sadece 49,95 TL fiyatı ile sizleri bekliyor. İlk sayfada dikkat çeken diğer ürünlere bakacak olursak; Led fener 24,90 TL, Çelik kettle 59,95 TL, Mehtap Karnıyarık tenceresi ve tava 59,95 TL, Papilla derin tencere 34,90 TL, Çok amaçlı kova 9,95 TL, cam kase tabak çeşitleri 1,75 TL, Cam ürünleri 19,95 TL, organizer çeşitleri 9,95 TL ve banyo mutfak ürünleri 6,90 TL fiyatları ile sizleri bekliyor. Çocukları da unutmayan Hakmar 12 Nisan aktüel ürünler kataloğunda hayvan taşıyan oyuncak traktör 9,95 TL, oyuncak kalpli beşik 11,95 TL, 16 jant çocuk bisikleti 179,00 TL, Barlı tablalı salıncak 119,00 TL fiyatı ile sizi bekliyor.

EV TEKSTİL VE GİYİM ÜRÜNLERİNDE UYGUN FİYATLAR

12 Nisan Hakmar aktüel ürünler kataloğu ikinci sayfasına baktığımızda daha çok tekstil ürünleri ve giyimde indirim yer alıyor. Bu hafta çok amaçlı tek kişilik yatak örtüsü 19,95 TL, çok amaçlı çift kişilik yatak örtüsü 22,95 TL, klozet takımı 29,95 TL, dekoratif kilim 29,95 TL, jakarlı güpürlü masa örtüsü 29,95 Tl fiyatları ile sizleri bekliyor.

Hakmar 12 Nisan aktüel ürünler kataloğu içerisinde yer alan indirimli ürünlerin tamamı için ekte bulunan kataloğun görsellerini inceleyebilirsiniz.

Hakmar 12 Nisan 2018 Aktüel Ürünler Kataloğunda Meraklılarına Son Teknoloji Aksiyon Kamera Hakmar 12 Nisan 2018 Aktüel Ürünler Kataloğunda Meraklılarına Son Teknoloji Aksiyon Kamera

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu