Hakkari’de PKK’lı Teröristler Askeri Araca Uzak Mesafeden Saldırdı: 2 Şehit

Milli Savunma Bakanlığı tarafından yapılan son dakika açıklamasına göre PKK'lı teröristler askeri araca uzak mesafeden ateş açtı. PKK’lı teröristler tarafından düzenlenen saldırıda araç içerisinde bulunan 2 asker şehit oldu 1 asker yaralandı.

09.07.2019 - 13:31
09.07.2019 - 14:11
Yorum Yap
30 sn okuma süresi

Milli Savunma Bakanlığı tarafından yapılan yazılı açıklamada Hakkari bölgesinde 9 Temmuz 2019 tarihinde askeri araca PKK’lı teröristler tarafından uzak mesafeden ateş açıldığı belirtildi.

2 Asker Şehit Oldu, 1 Asker Yaralı

Bakanlık’tan yapılan açıklamanın devamında düzenlenen saldırıda 2 kahraman Türk askerin şehit olduğu ve bir kahraman askerin yaralandığı belirtildi. Askeri araca düzenlenen saldırının faili olan PKK’lı teröristlerin yakalanması için bölgede operasyonlara devam edildiğinin belirtildiği açıklamada, hayatını kaybeden aziz şehitlere Allah’tan rahmet kederli ailelerine ise başsağlığı dilendi. Milli Savunma Bakanlığı açıklamasının devamında terörle mücadelede kararlılık mesajı verildi.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Etiketler
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim