Hakkari Üniversitesi 12 Personel Alacak

Hakkari Üniversitesi tarafından yayınlanan ilana göre 12 kişilik personel alımı yapılacak. Alınacak Akademik Öğretim Üyesi başvuruları ilanının yayına girdiği günden itibaren 15 gün içerisinde son bulacaktır. Adayların posta ile yapacağı başvurular geçersiz sayılacaktır.
Yorum Yap
30 sn okuma süresi
13 Mart 2019

Konuyu Oyla!

Yorum Yap

Hakkari Üniversitesi tarafından yayınlanan ilana göre 12 kişilik personel alımı gerçekleştirilecek. Bugün itibariyle yayınlanan ilana başvurular ilanın resmi gazetede ilanından 15 gün sonra son bulacaktır.

Hakkari Üniversitesi 12 Akademik Personel alım ilanında Beden Eğitimi ve Spor 2, Otomotiv 1, Elektrik Makinaları 1, Hidrolik 1, İslam Hukuku 1, İslam Tarihi 1, Kelam ve İslam Mezhepleri Tarihi 1, Maliye Teorisi 1, Mali İktisat 1, Siyaset ve Sosyal Bilimler 1 ve Türk Dili 1 olmak üzere toplamda 12 Doktor Öğretim Üyesi alımı yapılacak.

ÖĞRETİM ÜYESİ BAŞVURULARI NASIL YAPILACAK?

Başvuruların şahsen adaylar tarafından yapılması gerekmektedir. İlana başvurular ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 15 gün içerisinde son bulacaktır. Başvuruda bulunacak adayların gereken şartları yerine getiriyor olması. Anabilim dalı ve yabancı dil bilgisinin bilindiğine dair dilekçelerine yazacakları kısa özgeçmişleriyle birlikte, doktora belgeleri, bilimsel çalışmalar ve yayınlarının bulunduğu 4 adet dosya ve CD ile birlikte Üniversitenin ilgili birimine bizzat teslim etmeleri gerekmektedir. Posta ile yapılan başvuruların geçersiz olacağı belirtilen ilanda alınacak kişi sayısı ve şartlar şöyle.


İçeriğin İzinsiz Kullanılması Yasaktır. İzinsiz Kullanımlar Hakkında Yasal İşlem Uygulanacaktır!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır Talep, Başvuru ve Bildirimler İçin : info@aktuelbilgiler.com