Hakkari Üniversitesi 12 Personel Alacak

Hakkari Üniversitesi tarafından yayınlanan ilana göre 12 kişilik personel alımı gerçekleştirilecek. Bugün itibariyle yayınlanan ilana başvurular ilanın resmi gazetede ilanından 15 gün sonra son bulacaktır. Hakkari Üniversitesi 12 Akademik Personel alım ilanında Beden Eğitimi ve Spor 2, Otomotiv 1, Elektrik Makinaları 1, Hidrolik 1, İslam Hukuku 1, İslam Tarihi 1, Kelam ve İslam Mezhepleri Tarihi […]

13.03.2019 - 12:22
13.03.2019 - 12:22
Yorum Yap
30 sn okuma süresi

Hakkari Üniversitesi tarafından yayınlanan ilana göre 12 kişilik personel alımı gerçekleştirilecek. Bugün itibariyle yayınlanan ilana başvurular ilanın resmi gazetede ilanından 15 gün sonra son bulacaktır.

Hakkari Üniversitesi 12 Akademik Personel alım ilanında Beden Eğitimi ve Spor 2, Otomotiv 1, Elektrik Makinaları 1, Hidrolik 1, İslam Hukuku 1, İslam Tarihi 1, Kelam ve İslam Mezhepleri Tarihi 1, Maliye Teorisi 1, Mali İktisat 1, Siyaset ve Sosyal Bilimler 1 ve Türk Dili 1 olmak üzere toplamda 12 Doktor Öğretim Üyesi alımı yapılacak.

ÖĞRETİM ÜYESİ BAŞVURULARI NASIL YAPILACAK?

Başvuruların şahsen adaylar tarafından yapılması gerekmektedir. İlana başvurular ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 15 gün içerisinde son bulacaktır. Başvuruda bulunacak adayların gereken şartları yerine getiriyor olması. Anabilim dalı ve yabancı dil bilgisinin bilindiğine dair dilekçelerine yazacakları kısa özgeçmişleriyle birlikte, doktora belgeleri, bilimsel çalışmalar ve yayınlarının bulunduğu 4 adet dosya ve CD ile birlikte Üniversitenin ilgili birimine bizzat teslim etmeleri gerekmektedir. Posta ile yapılan başvuruların geçersiz olacağı belirtilen ilanda alınacak kişi sayısı ve şartlar şöyle.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim