Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Haftalık Burç Yorumları 29 Haziran-5 Temmuz 2020 Haftalık Burç Yorumları

Eklenme:
 Haftalık Burç Yorumları 29 Haziran-5 Temmuz 2020 Haftalık Burç Yorumları

Haziran ayını geride bırakırken, Temmuz ayının gelmesi çoğumuzun hayatında yeni başlangıçların müjdecisi olacak. 29 Haziran-5 Temmuz 2020 Haftalık burç yorumlarını sizler için derledik…

Koç Burcu

Yeni haftaya planlar yaparak başlıyorsun. İş ve özel hayatında yapmak istediğin bitişler ve yeni başlangıçlar, karmaşık hale gelebilir. Değişim seninle. Koç burcunda olan Mars, özgüvenini yükseltip uzun zamandır yapmak istediğin planlarını hayata geçirmeni tetikleyecek. Alınganlık döneminden çıkıp yanlış anlaşılmalardan uzak durmalısın. Aile arasında yaşanan sorunlarda düzelmeler olacak, eski defterler açılacak.

Boğa Burcu

Haftanın ilk iş günündeki yoğunluk canını sıkabilir. Ortaklıklarında iletişim sıkıntısı yaşayabilirsin. Öfke çıkışlarını kontrol etmeye gayret göster. İçinde biriktirdiğin sıkıntıları dile getirmediğin takdirde öfke patlamaları yaşamana neden olabilir. Her şeyi bırakıp terk etme fikrinden vazgeçmelisin. Ailenizden beklediğiniz maddi desteklerin gelmesiyle istediğiniz şekilde yatırım yapmanıza olanak sağlayacak. Ruhsal sıkıntılardan ve stresten uzak durmanız gereken bir dönem içine giriyorsun.

İkizler Burcu

Yeni ilişkiler yeni başlangıçlar bu hafta seni bekliyor olacak. Çevrendeki insanların güzel düşünceleri seni mutlu edecek. Gelen ortaklık fikirleri seni heyecanlandıracak, şartları iyice incelemelisin. Fevri kararlar almaktan çekinmeli, sonlandırmak istediğin olaylar için beklemelisin. İş hayatınızda yaşadığınız sorunlardan kıvrak zekanız sayesinde üstesinden geleceksiniz.

Yengeç Burcu

Gizli kalmış olayların gün yüzüne çıkması yeni haftaya zorluklarla başlamana neden olacak. Yaşadığın olaylar seni bunaltabilir. Aile içi ortaklıklar yeni başlangıçlara yol açabilir. Ağzınızdan çıkan kelimelere dikkat etmelisiniz çevrenizdeki insanları yaralayabilirsin. İntikamcı tavrını saklamanda fayda var. Olayları gereğinden fazla büyütme. Geçmişte yaşadığın sorunları şimdiye taşırken daha yapıcı olmalısın.

Aslan Burcu

Yeni haftaya, seni olumsuz nitelendiren insanların ağzını kapatarak başlıyorsun. İlahi konularla fazla meşgul oluyorsun. Arkadaşlarınla hissettiklerini paylaşman seni rahatlatabilir. Unutma ki birlikten kuvvet doğar. Hayattaki beklentileriniz sinirlenmenize neden olabilir. Evli Aslan burçları eşinizle ortak paylaşımlarınızda gerginlik yaşanabilir. Sorunları kapatarak çözemezsiniz. Birikimler ileri de daha büyük soruna neden olabilir.

Başak Burcu

Kendi sorgulayarak başladığın yeni haftada aile içi sorunları kenara bırakacaksın. Olayları olduğu gibi kabullenmen sakinleşmeni sağlayacak. Yeni ortaklıklara kapını açmalısın. İş hayatınızda hayallerden uzaklaşıp gerçeklerle yüzleşme zamanı geldi. Kısıtlandığınızı ya da zorlandığınızı hissettiğiniz ruh halinden kurtulmalısınız.

Terazi Burcu

Hataların düzeltme çaban takdir edilesi durumda. Hata yapsan bile önüne bakmalısın. Taşınma, iş değişikliği konularında güvendiğin kişilerden yardım almalısın. Çevrendeki insanların görüşleri ufkunu genişletebilir. Göreceğin destekle daha cesur adımlar atabilirsin. Bazı durumlarda patlamaya hazır bomba gibi olabilirsin. Sürekli gergin ve sinirli halin sorunları çözmende fayda etmez. Unutma ki keskin sirke küpüne zarar verir.

Akrep Burcu

Arkadaşlıklarını sorgulayacağın bir haftaya giriyorsun. Sildiğin insanlar arasında hak etmeyenlerde olabilir. Buna dikkat etmelisin. Kendi sorgulamaktan vazgeçtiğin an kaybettiğin neşen tekrar gün yüzüne çıkacak. Hukuksal ve ortaklık ilişkilerinizde yaşanan olumlu gelişmeler sizi sevindirecek. Ayrıntılara çok takılma. İş hayatınızdaki ani değişimler geleceğinizle ilgili kurduğunuz planlarda sizi zora sokabilir.

Yay Burcu

İş hayatınızdaki yoğunluk hafta başından itibaren sizi yormaya başlayacak. Her ne kadar çevrenize yansıtmak istemeseniz de yorgunluğunuz her halinizden belli olacak. Maddi olarak fazla harcamalardan kaçınmalısın. Yarım kalan projeleri bitirmenin tam zamanı. Sosyal çevrenizle ilgili konular ön plana çıkabilir. Arkadaşlarınızın sorunları çözmek için yardım edebilirsiniz

Oğlak Burcu

Bulacağını güzel etkinlikle bunalmış ruh halinizden kurtulmanıza yarar sağlayabilir. Vaktinizin birazını eğlenmeye ayırmaya ne dersin? O zaman düşüncelerinin daha özgür bir hal aldığını göreceksin. Yeni eğitimler almaya açıksın. Değerlendirebilirsin. Maddi açıdan yaşadığınız bazı sıkıntıları ailenizle paylaşabilir, ortak çözümler bulabilirsiniz. Tek taraflı aşk yaşayan Oğlak burçları artık yeni kararlar alma zamanınız geldi.

Kova Burcu

Birlikteliğinizde yarım kaldığını olayları tamamlama sürecine gireceksiniz. Yeniden şans ya da bitirme kararı alacaksınız. İş hayatınızda alacağınız kararlar duygularınızla aklınız arasında gel git yaşamanıza neden olacak. Planlarınızı hayata geçirmenin tam zamanı.  Sevgilinizle yapacağınız önemli konuşma ciddi yapılanmaları da beraberinde getirecek. Ters giden durumları çözmek için konuşmaya ne dersiniz? Sezgilerinize güvenmede yarar var.

Balık Burcu

Yeni haftaya enerji dolu başlıyorsun. İş yerinizdeki zorluklar giderek hafifliyor. Arkadaşlarınla yaptığın tatil planında ani değişikliklere hazır olmalısın. Sevgilin ve ailen arasında kalabilirsin. Her iki taraftan da vazgeçemiyorsun. Kendine güvenmelisin. Ev tadilat olaylarında yolunda gitmeyen olaylar can sıkıntısı yapabilir.


İlgili Yazılar
Zayıflamaya yardımcı olan tok tutan gıdalar
26 10 2020 - 17:21
Fransız markaları nelerdir? Erdoğan’ın boykot çağrısı yaptığı Fransa markalı ürünler!
26 10 2020 - 15:58
Çikolatalı ıslak kek tarifi! Nefis ve lezzetli ıslak kek nasıl yapılır?
24 10 2020 - 12:41
Fırında patlıcanlı tepsi kebabı tarifi! Pratik ve kolay tarifler
23 10 2020 - 13:37
Evdeki kötü kokular için pratik çözümler
23 10 2020 - 12:04
Şok 24 Ekim 2020 aktüel ürünler kataloğu! Şok’ta hafta sonu indirimleri yayınlandı
23 10 2020 - 09:49
Yorum Yap