Öne Çıkan Konular
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri
  • 19 Mayıs’ta sokağa çıkma yasağı olacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı

Habertürk’te gaz çıkarma vakalarına yenisi eklendi! Veyis Ateş’in programında oldu

Habertürk'te kim gaz çıkardı? Daha önce de yaşanan olay sosyal medyada gündeme otururken Veyis Ateş’in sunuculuğunu üstlendiği canlı yayın sırasında bir kez daha tuhaf bir ses çıktı. Habertürk'te kim yellendi sorusunun yanıtı sosyal medyada gündem olurken Google arama motorunda da araştırılmaya başlandı. Peki Habertürk'te kim gaz çıkardı?
Eklenme:
 Habertürk’te gaz çıkarma vakalarına yenisi eklendi! Veyis Ateş’in programında oldu

Habertürk’te kim yellendi? Veyis Ateş’in sunuculuğunu üstlendiği Habertürk canlı yayını sırasında çıkan tuhaf ses sosyal medyanın gündemine oturdu. Geçtiğimiz günlerde yaşanan bu olayın ardından sosyal medyada Habertürk’te kim gaz çıkardı sorusunun yanıtı herkes tarafından araştırılıyor. Sosyal medya kullanıcıları bu konu ile ilgili geyik yapmaktan da geri durmazken daha önce de aynı programda benzer bir olayın yaşanması herkesi şaşkına çevirdi.

Canlı yayında duyulan ses her şeyin önüne geçti

Habertürk kanalında Veyis Ateş’in sunumuyla ekranlara gelen canlı yayında Türkiyede koronavirüs vakalarına ilişkin değerlendirmeler yapılıyordu. Programda konuk olarak Sağlık Bilimleri Üniversitesi rektör yardımcısı Kemalettin Aydın ve Ankara Üniversitesi öğretim üyesi Necmettin Ünal yer alıyordu. Bu sırada canlı yayında duyulan bir ses programdaki bütün konuşmaların önüne geçti.

Yellenme sesi geldi

Programda skype bağlantısı sık sık kesilirken Kemalettin Aydın konuşmasına devam ettiği sırada arkadan bir yellenme yani gaz çıkarma sesi geldiği dikkat çekti. Canlı olarak yayını takip edilen izleyiciler duydukları ses karşısında büyük şaşkınlık yaşarken sosyal medyada da konu anında gündem oldu.

Habertürk’te gaz çıkardı

Yine Veyis Ateş’in sunduğu programda geçtiğimiz ayda yellenme sesi ekranlara yansımış ve sosyal medyada gündem olmuştu. Sosyal medya kullanıcıları uzun süre boyunca Habertürk’te kim gaz çıkardı sorusunun yanıtını ararken programın sunucusu Veyis Ateş ise yaptığı açıklamada evlerde yayın yaptıklarını belirterek “aksıran Olabilir tıksıran olabilir” ifadelerini kullanmıştı.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
“Minimum 7,3 Deprem Geliyor” Diyen Prof. Dr. Naci Görür Kimdir?
29 06 2020 - 14:32
29 Haziran 2020 Pazartesi Kabine Toplantısı Saat Kaçta? 1 Temmuz’da Yeni Yasaklar mı Geliyor?
29 06 2020 - 12:35
Haftalık Burç Yorumları 29 Haziran-5 Temmuz 2020 Haftalık Burç Yorumları
29 06 2020 - 11:57
YKS 2020’de Mabel Matiz Sürprizi
27 06 2020 - 17:01
2020 YKS Soru ve Cevap Anahtarı Açıklandı mı? 2020 YKS Ne Zaman Açıklanacak
27 06 2020 - 16:12
İran’da Şaşkınlık Veren Olay! İki Aylık Bebeği Sosyal Medyada Satışa Çıkardılar
27 06 2020 - 14:31
Yorum Yap