Güzel sunucu Burcu Esmersoy henüz 1 yıl önce evlendiği eşi Berk Suyabatmaz ile boşanıyor

Son günlerde magazin dünyasından gelen boşanma haberlerine bir yenisi daha eklendi. Güzel sunucu Burcu Esmersoy, henüz 1 yıl önce evlendiği eşi Berk Suyabatmaz ile boşanma kararı aldı.

08.08.2019 - 10:36
08.08.2019 - 11:33
Yorum Yap
30 sn okuma süresi

Gelen ilk bilgilere göre Burcu Esmersoy bir süredir kriz içinde devam ettirmeye çalıştığı evliliğinin daha fazla devam etmeyeceğini anlayarak boşanmaya karar verdi. Yakınlarına yaptığı açıklamada hala eşini çok sevdiğini fakat birbirlerini daha fazla yıpratmamak adına böyle bir karar aldıklarını söyleyen Burcu Esmersoy, boşanma kararından geri dönüşün olmadığını ifade etti.

Aldıkları evde 8 ay bile yaşamadılar

2.sayfa isimli magazin programında gündeme gelen haberde Burcu Esmersoy ve eşinin evlendikten sonra birlikte yaşamak için aldıkları evde sadece 8 ay yaşayabildikleri ifade edilirken, aralarında fikir ayrılığı, hayat şartlarının uyuşmaması, şiddetli geçimsizlik gibi sorunlar olduğu ifade edildi. Çiftin 2 Eylül tarihinde anlaşmalı olarak boşanacağı öğrenildi. Burcu Esmersoy daha önce yaptığı bir açıklamada çiftlerin sürekli aynı evde yaşaması gerektiğini herkesin ayrı bir evinin de olması gerektiğini söylemişti.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim