Güzel oyuncu Bestemsu Özdemir yeni sezonda bol reytingli bir dizide ekranlara gelecek

Kariyerine ilk olarak 2012 yılında Sakarya Fırat dizisinde başlayan daha sonra da birçok dizide rol alan Bestemsu Özdemir, yeni sezonda yepyeni bir dizi ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Bir süredir ekran macerasına ara veren güzel oyuncunun bol reytingli bir dizide rol alacağı öğrenildi.

29.07.2019 - 14:09
29.07.2019 - 18:07
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Bestemsu Özdemir oyunculuk kariyerine ilk olarak 2012 yılında Sakarya Fırat dizisi ile başlamıştı. Daha sonra Kara Para Aşk dizisinde rol alan ve Nilüfer karakterine hayat veren Bestemsu Özdemir Türkiye’de ve dünyada tanınmaya başlandı. Meryem ve Ege’nin hamsisi dizilerinde rol aldıktan sonra bir süre ekran macerasına ara veren güzel oyuncu yeni sezonda yeni bir proje ile ekrana gelmeye hazırlanıyor.

Güzel bol reytingli dizilerden birinde olacağım

Bestemsu Özdemir yeni sezonda bir dizi projesi olduğunu belirterek sinema yapmadığını ama güzel ve bol reytingli dizilerden birinde yeni sezonda rol alacağını söyledi. Dizinin ismini açıklamayan ve çok detay vermek istemeyen güzel oyuncunun tatilde bir hayli yandığı gözlenirken keyfi de yerindeydi. Ayrıca tatilini Çeşme’de geçiren oyuncu magazincilere yakalanmadığı içinde keyifli olduğunu söyledi. Bestemsu Özdemir daha önce 1 defa magazincilere yakalandığını ve bu konunun kendisini rahatsız ettiğini belirterek, çok gerekli gelmediğini ve boy boy bikinili fotoğraflarını çıkmasını istemediğini kendisinin de hiçbir zaman sosyal medya hesabından böyle fotoğraflar paylaşmadığını ve sevmediğini dile getirdi.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim