Güzel oyuncu Bensu Soral ve eşi Hakan Baş’ın arasına kara kedi girdi

İçerde dizisi ile tanınan ardından da Organize İşler 2 filminde rol alan güzel oyuncu Bensu Soral geçtiğimiz yıl organizatör Hakan Baş ile dünya evine girmişti. Bensu Soral ve Hakan Baş evliliğinde sorunlar olduğu iddia edildi.

11.07.2019 - 10:24
11.07.2019 - 11:22
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

İçerde dizisindeki başarılı performansının yanı sıra güzelliği ile dikkat çeken oyuncu Bensu Soral son olarak Organize İşler 2 filminde rol almıştı. Birçok firmanın reklamlarında da boy gösteren güzel oyuncu yeni sezon için herhangi bir projeye imza atmadı. Ses getiren işler yapmak isteyen güzel oyuncu şimdilik projeleri değerlendirme aşamasında. Bensu Soral 2018 yılının Eylül ayında Hakan Baş ile dünya evine girmişti. Verdikleri her röportajda birbirlerini çok sevdiklerini söyleyen genç çiftin evliliklerinin üzerinde karabulutlar dolaşmaya başladı.

Uzun zamandan beri sorun var

Henüz geçtiğimiz yıl Eylül ayında evlenen çift evliliklerinde bir yılı bile doldurmadan kötü haberler gelmeye başladı. Sosyal medyada birbirleri ile ilgili paylaşım yapmayı bırakan çiftten Bensu Soral en son 14 Şubat Sevgililer Günü’nde eşi ile ilgili paylaşım yaparken, Hakan Baş ise 23 Mart tarihinde eşinin doğum gününde paylaşım yapmıştı. Yaşanan bu son süreçte ise iki tarafta sessiz kalmayı tercih etti. Hürriyet gazetesinde yer alan habere göre İkili arasında sorunlar yaşanmaya başladı ve ciddi kavgalar oldu. Tartışmaların kıskançlık yüzünden çıktığı iddia edilirken ciddi bir gerginlik olduğu ve çiftin evliliğinde kara bulutlar dolaştığı söyleniyor.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim