Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Güzel oyuncu Bensu Soral tekne tatilinde kaza geçirdi

Güzel oyuncu Bensu Soral eşi Hakan Baş ile birlikte Göcek'te tatil yaptığı sırada talihsiz bir kaza geçirdi. Bensu Soral'ın geçirdiği kaza sonrasında tatilini yarım bıraktığı ve apar topar İstanbul'a döndüğü öğrenildi.
Eklenme:
 Güzel oyuncu Bensu Soral tekne tatilinde kaza geçirdi

Eşi Hakan Baş ile birlikte tekme tatiline çıkan güzel oyuncu Bensu Soral tatil sırasında talihsiz bir kaza geçirdi. Teknede ayağı kayan ve omuzun üstüne düşen Bensu Soral’ı eşi hemen hastaneye kaldırırken omuzunda yırtık olduğu tespit edildi.

Tatilini yarıda kesti İstanbul’a döndü

Yaşadıkları talihsiz kazanın ardından tatilini yarıda kesen çift İstanbul’a döndü. Bensu Soral’ın Maslak’ta özel bir hastaneye yatırıldığı öğrenilirken omuzunda oluşan yırtık artroskopi ameliyatı ile dikildi. Aynı zamanda fizik tedaviye başladığı öğrenilen genç oyuncu 10 gün süre sonra normal hayatına geri dönebilecek.

Bensu Soral kimdir?

Bensu Soral, İnegöl Turgutalp Anadolu Lisesinden mezun olmuş ve şu anda da Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar fakültesinde grafik üzerine eğitim almaya devam etmektedir. Kendisi gibi oyuncu olan ablası Bensu Soral’ın desteğiyle oyunculuğa adım atan Bensu Soral ilk olarak Yol Ayrımı dizisi ile televizyon dünyasına adım atmıştır. 2008 yılında Vicdan dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan Soral, daha sonra da Boynu Bükükler isim gençlik komedi dizisinde yer almış fakat onu en iyi tanıdığımız bizi ise 2015 yılında rol aldığı tatlı küçük yalancılar dizisi olmuştur. Güzelliğiyle dikkatleri üzerine toplayan Bensu Soral 2016 yılında çekilen ve Show TV’de reyting rekorları kıran dizi İçerde’de Avukat Melek karakterine hayat vermiştir. Bensu Soral 2019 yılında Organize İşler Sazan Sarmalı isimli filmde rol alsa da daha sonra herhangi bir dizide görmedik.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Skandal gelin adayı Naz Mila kalça estetiği operasyonunu sansürsüz paylaştı
12 10 2020 - 16:09
Eyşan rolü üstüne yapışan Cansu Dere Sadakatsiz’de aldatılan kadını oynadı TT oldu
8 10 2020 - 15:39
Beyazıt Öztürk Beyaz Show için tarih verdi: 15-20 gün içinde netleşir
8 10 2020 - 09:47
Survivor Sercan Yıldırım ve Aycan Yanaç aşk iddialarına yanıt verdi
5 10 2020 - 11:09
Koronavirüse yakalandı denilen Şeyma Subaşı test sonucunu Instagram’da paylaştı
4 10 2020 - 09:53
Damla Ersubaşı paylaştı, Ece Üner’i makyajsız görenlerin ağzı açık kaldı
4 10 2020 - 09:39
Yorum Yap