Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Güz Masalı 71. Bölüm 26 Ekim özeti ve fragmanı

Kanal 7 ekranlarında binlerce kişinin beğenisini toplayan ve belirli bir izleyici kitlesi tarafından takip edilen Güz masalı 71. Bölüm 26 Ekim özeti ve fragmanını sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. 71. bölümün diğer önemli ayrıntıları haberimizin devamında sizi bekliyor…
Eklenme:
 Güz Masalı 71. Bölüm 26 Ekim özeti ve fragmanı

Haftanın her günü Kanal 7’de izleyicisi ile buluşan Güz Masalı dizisinin bu bölümünde Ananya pes etmiyor ve Viraj’ın kirli yüzünü herkese göstermek istiyor. Viraj ise oyunlarına devam ediyor ve bu sefer Ananya’yı mahvetmek için uğraşıyor. Yine izleyiciyi heyecanlı ve sürükleyici bir bölüm bekliyor. İşte 26 Ekim Güz masalı özeti…

Güz Masalı 26 Ekim 71. bölüm özeti

Gerginlikten kurtulmak isteyen Ananya annesine sürpriz bir doğum günü hazırlıyor. Raj da yanlarındayken, bayan Gosh tam pastayı kesecekken Viraj’ın mutlu yıllar diyerek içeri giriyor. Ananya buraya gelmeye nasıl cesaret edersin diye sinirlenirken Raj da tepki gösterir ve Viraj’ı kovmak ister. Viraj kimseye aldırmadan Bayan Gosh’a gül hediye eder. Bayan Gosh Viraj’dan gitmesini isterken bir anda içeri birçok kişi girer ve doğum gününü kutlar.

Ananya ve annesi partideki kimseyi tanımıyor ve tüm hepsini Viraj’ın ayarladığını düşünüyor. Viraj Bayan Gosh’a hediye verirken Raj Ananya’nın hiç tepki vermemesine kızar. Viraj birden bire şarkı söylemeye başlar ve Ananya, kalbini tutar ve Canvi’nin yüzü canlanır. Raj Ananya’nın kendine gelmesini sağlar.

Ananya Viraj’a neden buraya geldiğini sorar ve biraz ısrar ettikten sonra onun için geldiğini, hayatının onunkiyle bağlantılı olduğunu söyler. Ananya Sia’nin kalbinin sesini duymamak senin en büyük cezan olacak der ve gitmesini ister. Viraj annene verdiğim hediyede bir sürpriz olabilir deyince Ananya panikler ve annesine doğru koşar ve Bayan Gosh’u yere düşürür. Kutunun içinden cam bir sürahi çıkar. Viraj eve gidince Unniyal’i uyurken görür ve ardından hıçkırık sesi duyar. Viraj yere eğilmiş halde bulunan büyücü kadın Viyas’ı görür. Viyas Canvi’nin Viraj ile konuşmak istediğini söyler. Viraj sinirlenir ve Unniyal’den Viyas’ı evden atmasını ister. Viraj uyandığında Canvi’nin resmine günaydın demek ister ancak ortada resim yoktur. Viraj Unniyal’a çok kızar, bu sırada Ananya’dan telefon gelir.

Güz Masalı 71. bölüm fragmanı

Ananya Viraj’a bundan sonra bazı sürprizlere hazırlıklı olmasını söyler. Ananya yüzü gösterilmeyen bir adamla buluşur. Sanjay Viraj’ı yok etmek istediğini söyler. Bu sırada Raj arabadan iner ve Ananya ile adamı görür.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Güz Masalı 24 Ekim Cumartesi 69. bölüm özeti ve fragmanı
24 10 2020 - 11:54
Hint dizisi Masum 216. bölüm 24 Ekim Cumartesi özeti ve fragmanı
24 10 2020 - 10:57
Kanal 7 Güz Masalı 68. bölüm 23 Ekim Cuma özeti ve fragmanı
22 10 2020 - 19:08
23 Ekim Cuma Hint dizisi Masum 215. bölüm özeti ve fragmanı
22 10 2020 - 17:24
Güz Masalı 67. bölüm 22 Ekim Perşembe özeti ve fragmanı
21 10 2020 - 18:20
Kanal 7 Masum dizisi 22 Ekim Perşembe özeti ve fragmanı! Masum 214. bölüm özeti
21 10 2020 - 16:28
Yorum Yap