Alexa
Gündem
Gündem
Aşermek Nedir? Aşermenin Nedenleri Nelerdir? Ne Zaman Olur?

Halk arasında farklı anlamlara gelen aşerme kavramı aslında hormonal değişikliklere bağlanabilen bilimsel ve olağan bir durumdur. Geleneksel bir kavram olan aşermeye uzman yaklaşımları sayesinde açıklık getirilmektedir. Aşerme nedir, nedenleri, dönemleri konuları yazımızın devamında..

Okunma Süresi : 3 Dakika
MS (Multipl Skleroz) Hastalığı Nedir? Belirtileri, Nedenleri, Tedavi Yolları

Merkezi sinir sistemi rahatsızlığı olan MS (Multipl Skleroz), günümüzde toplumdaki bilinirliği gitgide artış gösteren , kadınlarda ve gençlerde çok sık karşılaşılan bir hastalıktır. Bulaşıcı özelliği bulunmayan bu hastalıkta, doğru tedavi yöntemleri kullanıldığında belirtilerin şiddeti azaltılabilmektedir...

Okunma Süresi : 4 Dakika
Kimyasal Hadım Nedir? Kimlere Uygulanır? Hangi Ülkelerde Kullanılmaktadır?

Kimyasal hadım uygulaması cinsel açıdan suçlu olan kişilere uygulanan, kimyasal bir kısırlaştırma cezasıdır. Günümüzde, bu uygulama çok sayıda ülke tarafından kabul görmektedir. Kimyasal hadımla ilgili tüm detaylar yazımızın devamında..

Okunma Süresi : 2 Dakika
Bakan Bizzat Açıkladı! Gıda Bakanlığı’na 10 bin 551 Personel Alımı Yapılacak

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, 2018 yılında Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’na toplam 10 bin 551 Personel Alımı yapılacağını açıkladı. ..

Okunma Süresi : 1 Dakika
PTT 5 Bin Memur Personel Alımı Başvuruları Başladı, Şartlar Neler?

Memur olmak isteyen adayların uzun süreden beri beklediği PTT 5 bin personel alımı başvuruları bugün itibari ile başladı. PTT memur alımı 2018 başvuru şartları ve detayları haberimizin devamında sizi bekliyor…..

Okunma Süresi : 2 Dakika
Bakan Açıkladı, Sağlık Bakanlığı 18 Bin Personel Alımı Yapacak

2018 personel alımı ilanlarını bir yenisi de Sağlık Bakanlığı tarafından eklendi. Sağlık Bakanlığı 18 bin personel alımı açıklamasını Sağlık Bakanı Ahmet Demircan yaptı...

Okunma Süresi : 1 Dakika
Adalet Bakanı Sosyal Medyadan Duyurdu, Adalet Bakanlığı 15 Bin Personel Alımı Yapacak

Adalet Bakanlığı personel alımı ne zaman yapılacak sorusunun yanıtı merakla beklenirken, açıklama Adalet Bakanı Abdülhamit Gül’den geldi. Sosyal medya hesabından açıklama yapan Gül, 15 bin personel alımı konusunda detayları verdi. ..

Okunma Süresi : 1 Dakika
KYK Bin 220 Sözleşmeli Personel Alımı İlanı Yayınladı, Başvuru Şartları ve Detaylar

Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu personel alımı için ilan yayınladı. KYK personel alımı ilanı ile bin 220 kişi alınacak. İşte alım yapılacak olan pozisyonlar ve başvuru şartları…..

Okunma Süresi : 1 Dakika
5 Bin Sözleşmeli Öğretmen Ataması Yapılacak

MEB’nın yaptığı açıklamada, resmi eğitim kurumları bünyesinde ek ders ücreti ile görev yapan öğretmenlerin 5 bin tanesi sözleşmeli şekilde atanacak.

Okunma Süresi : 2 Dakika
DAHA FAZLA YÜKLE
Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir.. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır "İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır"