Gülperi 21. Bölüm Fragmanı! Gülperi ve Kadir İçin Tehlike Giderek Büyüyor

Show TV'de cuma akşamına damga vuran dizi Gülperi 20. bölüm ile bu akşam ekranlara geldi. Timuçin Esen ve Nurgül Yeşilçay'ın başrollerini üstlendiği dizide Gülperi ve Kadir'in başındaki tehlike giderek büyüyor. Eyüp'ün yaptığı kötülükler Her geçen gün daha da artarken Avukat Kadir cezaevine düşüyor. İşte Gülperi 20. son bölümde yaşananlar ve Gülperi 21. bölüm fragmanı...
Yorum Yap
1 dk okuma süresi
15 Şubat 2019

Konuyu Oyla!

Yorum Yap

Show TV’nin reyting rekortmeni dizisi Gülperi 20. bölüm ile bu akşam yine nefes kesti. Gülperi Eyüp ile ilgili gerçekleri öğrendikten sonra artık Ondan kurtulmak için her şeyi göze almaya hazır. Bir yandan da cezaevine giren Kadiri Kurtarmak isteyen Gülperi harekete geçti. Peki, Gülperi 20 bölümde neler yaşandı? Gülperi 21. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Gülperi 20. Bölümde Eyüp’ün Kötülükleri Bitmek Bilmiyor

Gülperi, geçen hafta Kocası Eyüp hakkındaki bütün gerçekleri öğrenmiş ve onun bir katil olduğundan artık emin olmuştu. Ancak çocuklarının babaları olan düşkünlüğü nedeniyle Gülperi’nin Eyüp’ten kurtulması hiç de kolay olmayacak. Üstelik Kadir’in de ceza evine girmesi ile Gülperi iyice yalnız kaldı ve bir yandan da Kadir’i içerden çıkarmaya çalışıyor.

Sonunda Kadir’in ceza evinden çıkması ile birlikte Gülperi bu defa aşkın peşinden gitmeye karar veriyor. Fakat Gülperi’nin aşkını yaşaması o kadar kolay Olmayacak. Çünkü Eyüp kötülüklerine devam ediyor. Gülperi ve Kadir arasında büyük bir engel olan Eyüp, İşlerini o kadar yoluna koyup hallediyor ki hiçbir şey ortaya çıkmıyor. Ancak Kadir Eyüp’ün bu oyunlarına bir son vermeye ve onu ceza evine göndermeye kararlı.

Gülperi 21. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı?

Gülperi son bölüm Cuma gecesi reytinglerine damga vururken izleyenlerde Gülperi 21. bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusunun yanıtını aramaya başladı bile. Gülperi ve Kadir’in maceralarını yakından takip etmek isteyen seyirciler bir an önce yeni bölümle buluşmak istiyor. Ancak Gülperi yeni bölüm önizlemesi ya da Gülperi yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı.

İçeriğin İzinsiz Kullanılması Yasaktır. İzinsiz Kullanımlar Hakkında Yasal İşlem Uygulanacaktır!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır Talep, Başvuru ve Bildirimler İçin : info@aktuelbilgiler.com