Televizyon

Güldür Güldür Show’un Yeni Sezonda Hangi Kanalda Yayınlanacağı Belli Oldu

Show Tv ekranlarında izleyici karşısına çıkan ve gülmekten kırıp geçiren komedi ve eğlence programı Güldür Güldür sezon finali yaptı. Sezon finali ile birlikte programın yeniden ekranlara gelip gelmeyeceği ile ilgili iddialarda gündemde önemli yer buldu. Güldür Güldür ile Show tv arasında anlaşmazlık olduğu ve bu yüzden programın yeni bir kanal arayışı içerisinde olduğu da günlerdir konuşulanlar arasında. Peki gerçek ne? Güldür Güldür Show yeni sezonda ekranlarda olacak mı? izleyici tarafından merakla aranan bu sorunun cevabı belli oldu.

Show Tv ekranlarında uzun yıllardır yer alan BKM yapımı eğlence programı Güldür Güldür Show kadrosunda Açelya Topaloğlu, Ali Sunal, Alper Kul, Aycan Koptur, Aziz Aslan, Berkay Tulumbacı, Burak Topaloğlu, Doğa Rutkay, Ecem Erkek, Emre Altuğ, Evrim Akın, Mahir İpek, Meltem Yılmazkaya, Onur Atilla, Onur Buldu, Özgün Aydın, Simge Günsan, Sinan Çalışkanoğlu, Uğur Bilgin, Ünal Yeter gibi isimleri bulunduruyor. Yayınladığı skeçler ile de izleyicileri gülmekten kırıp geçiriyor.

Güldür Güldür Show Yeni Sezonda Yayınlanacak mı?

Bugünler de izleyiciler tarafından en çok merak edilen soruda bu! Güldür Güldür show’un yeni sezonda ekranlarda olup olmayacağı. Yeni sezonda izleyicinin yine görmek istediği Güldür Güldür Show‘un akibatini Show Tv Genel Müdürü Suavi Doğan Milliyet Cadde yazarı Sina Koloğluna açıkladı. Kanal değiştirme iddiaları gündem de olan program için Suavi son noktayı koydu!

Sina Koloğlu’na açıklama yapan Suavi; “Nereden çıkıyor bunlar, anlamak mümkün değil!” diyerek iddialar için tepki gösterdi. Güldür Güldür Show için BKM ile Show Tv arasında planlama yapılmış durumda, 17 Eylül’de Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosunda ilk çekimleri yapılacak olan eğlence programı Ekim ayında yine Show TV ekranlarında yer alacak.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu