Gri listeye bir çentik daha atıldı: Ak Partili belediye meclis üyesi ve yeğenini şehit eden terörist yakalandı

Erzurum'da düzenlenen operasyonda İçişleri Bakanlığı tarafından hazırlanan terörden arananlar listesinde gri kategoride bulunan ve başına 300 bin TL ödül konulan terörist sağ olarak yakalandı.

29.07.2019 - 15:20
29.07.2019 - 18:03
Yorum Yap
30 sn okuma süresi

İçişleri Bakanlığı tarafından yapılan açıklamaya göre Erzurum’da yakalanan terörist AK Parti Erzurum Karayazı belediye meclis üyesi Savcı Küçük ile yeğeni Ahmet Küçük’ün şehit edilmesi olayının faili olduğu tespit edildi.

Gri kategoride bulunuyordu

İçişleri Bakanlığı yazılı bir açıklama yaparak Erzurum’da düzenlenen operasyonda terörden arananlar listesinde gri kategoride bulunan ve 300 bin lira ödülle aranan teröristin yakalandığını duyurdu. Bakanlık açıklamasının devamında yakalanan teröristin AK Parti Erzurum Karayazı belediye meclis üyesi Savcı Küçük ve yeğeni Ahmet Küçük’ün şehit edilmesi olayının faili olduğunun belirlendiğini açıkladı.

18 Haziran’da şehit edilmişlerdi

Erzurum Karayazı’ya bağlı Turnagöl ile Anıtlı mahalleleri arasında arazide 18 Haziran tarihinde meydana gelen olayda AK Parti belediye meclis üyesi Savcı Küçük ve yeğeni Ahmet Küçük terk edilmiş bir aracın içerisinde başlarından vurulmuş olarak ölü bulunmuştu.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası Hakkımızda | Editör Başvuru | Künyeİletişim