Öne Çıkan Konular
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri
  • 19 Mayıs’ta sokağa çıkma yasağı olacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı

Gratis Anneler Günü indirimleri yayınlandı! 4-10 Mayıs Gratis Anneler Günü kataloğu

Son Güncelleme:
 Gratis Anneler Günü indirimleri yayınlandı! 4-10 Mayıs Gratis Anneler Günü kataloğu

Gratis Anneler Günü indirimleri 2020 yılı için yayınlandı. Uzun zamandan beri koronavirüs nedeniyle mağazaları kapalı olan Gratis, internet üzerinden Anneler Günü indirimlerini sizlerle buluşturuyor. Her yıl olduğu gibi bu yıl da 10 Mayıs tarihine özel olarak Anneler Günü indirimlerini Gratis internet sitesi üzerinde bulabilir ve alışveriş yapabilirsiniz. Annesinden bu yıl uzakta kalan ve güzel bir hediye göndermek isteyenler Gratis Anneler Günü kataloğu indirimleri neler sorusunun yanıtını araştırıyor. Haberimizin devamında Gratis Anneler Günü indirimleri 2020 detaylarını bulabilirsiniz.

Gratis Anneler Günü indirimleri 2020 kampanyası belli oldu. Dünyaca ünlü kozmetik markası her yıl Anneler Günü’ne özel indirimlerini yayınlarken bu yıl da koronavirüs tedbirleri kapsamında online olarak satışa devam ediyor. 10 Mayıs Anneler Günü için özel indirim kampanyası hazırlayan Gratis, yeni ürünlerini sizlerle buluşturmaya hazırlanıyor. Anneniz için bu özel gününde hediye arayışı içine girdiyseniz ve onu mutlu edecek bir hediye almayı planlıyorsanız Gratis Anneler Günü kataloğu ile gelen indirim fırsatlarını incelememizde fayda var.

Kozmetik ürünlerinde yüzde 50’ye varan fırsatlar

Gratis Anneler Günü indirimleri ile birlikte Kozmetik ürünlerinde yüzde 50’ye varan indirim fırsatları sizleri bekliyor. Dünyaca ünlü kozmetik markalarının ürünlerini indirimli olarak sizlerle buluşturan ünlü kozmetik marketi 10 Mayıs Anneler Günü için de çok özel fırsatları sizlere sunuyor. Gratis Anneler Günü kataloğu ile kozmetik alışverişlerini sizler de daha uygun fiyatlı olarak yapma şansı bulabilirsiniz.

Cilt bakım ürünlerinde de kampanyalı fiyatlar geliyor

Kozmetik ürünlerinin yanı sıra Gratis Anneler Günü kataloğu ile cilt bakım ürünleri ve diğer ürünlerde de kampanyalı fiyatlar sizlerle buluşacak. 4 Mayıs tarihinde başlayan kampanyalar 10 Mayıs günü sona erecek ancak saat gece yarısına kadar alışveriş yapma imkanınız bulunuyor. Eğer sizde Gratis Anneler Günü indirimleri ile gelen fırsatları değerlendirmek isterseniz firmanın web sitesi üzerinden online alışveriş yapabilirsiniz.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Güncel altın fiyatları 7 Ağustos 2020! Altın bugün ne kadar oldu?
7 08 2020 - 10:49
Bedelli askerlik ücreti ne kadar oldu? Bedelli askerlik ücreti 2020
5 08 2020 - 12:44
Temmuz ayı işsizlik ve kısa çalışma ödemeleri ne zaman yatırılacak?
20 07 2020 - 10:48
Kurbanlık büyükbaş hayvan canlı kilo fiyatı 2020! Büyükbaş kurbanlık ne kadar?
19 07 2020 - 14:54
16 Temmuz evde bakım maaşı yatan iller 2020! Evde bakım maaşı sorgulama ekranı
16 07 2020 - 11:44
14 Temmuz evde bakım maaşı yatan iller! Zamlı evde bakım parası ne kadar oldu?
14 07 2020 - 10:23
Yorum Yap