Görkem Sevindik Ramo dizisinden son derece umutlu: Bambaşka bir Görkem göreceksiniz

Söz dizisinde hayat verdiği Keşanlı Mücahit karakteriyle büyük beğeni toplayan ünlü oyuncu Görkem Sevindik, son dönemlerin en popüler oyuncularından biri haline geldi. Söz dizisinin geçtiğimiz sezon final yapmasının ardından yeni projelere olumlu bakan Sevindik, Ramo isimli dizi ile ekranlara dönmeye hazırlanıyor.

06.08.2019 - 10:53
06.08.2019 - 11:17
Yorum Yap
30 sn okuma süresi

Keşanlı Mücahit karakteri ile söz dizisinde milyonlarca kişinin hayranlığını kazanan ve beğeni toplayan oyuncu Görkem Sevindik, yeni sezonda yepyeni bir dizi ile izleyici karşısına çıkacak. Söz dizisinde deli dolu bir karakteri canlandıran Sevindik’in yeni karakteri ise biraz farklı olacak. Genç oyuncu yeni dizinin heyecanını yaşadığını ve şimdiden yeni karakteri için çalışmaya başladığını söylüyor.

Çekimler Adana’da yapılacak

Görkem Sevindik Adana’da çekilecek olan Ramo isimli dizide başrol oynayacak. Bir yandan dizi hazırlıklarına devam eden genç oyuncu bir yandan da yeni sezon için başka görüşmeler yapmaya devam ediyor. Ramo dizisindeki karakteri için özel olarak hazırlandığını belirten Görkem Sevindik yaptığı açıklamada yeni sezonda bambaşka bir Görkem ile izleyici karşısına çıkacağını ifade etti.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası Hakkımızda | Editör Başvuru | Künyeİletişim