Televizyon

Gökhan Özoğuz Ömer Halisdemir’in fotoğrafını paylaşarak Nedim Şener’le girdiği 15 Temmuz polemiğini sürdürdü

Gazeteci Nedim Şener ve şarkıcı Gökhan Özoğuz arasında başlayan 15 Temmuz tartışması bugün de devam ediyor. 15 Temmuz’da FETÖ tarafından gerçekleştirilen darbe girişiminin yıldönümünde afişlerde yer alan askerlerin tüm askerleri temsil ettiğini söyleyen Özoğuz, sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparak böyle afişlerin bulunmasının olayın sanki bütün Türk askeri tarafından yapılmış gibi gösterildiğini, Türk askeri itibarını zedelediğini iddia etmişti. Gökhan Özoğuz aynı zamanda afişlerin derhal yasaklanması gerektiğini söylemişti.

Nedim Şener tartışmaya katılmıştı

Gökhan’a Özoğuz’un bu açıklamasının ardından gazeteci Nedim Şener tartışmaya dahil olmuş ve afişlerdeki askerlerin Türk askeri değil FETÖ’nün askeri olduğunu bunu da en iyi Türk askerinin bildiğini içerisindeki pisliği de tek tek çıkardığını söylemişti.

Gökhan Özoğuz’dan yanıt geldi

15 Temmuz öncesinde ikili arasında başlayan tartışmaya bugün yeni bir boyut geldi. Şarkıcı Gökhan Özoğuz sosyal medya hesabından 15 Temmuzun simge isimlerinden Ömer Halis Demir’in fotoğrafını paylaşarak, Nedim Şener’e gönderme yaptı. Türk askerinin Ömer Halisdemir gibi resmedileceğini söyleyen Gökhan Özoğuz, gelecek nesillere 15 Temmuz katliamının ancak bu şekilde anlatılabileceğini dile getirdi.

Nedim Şener: Aferin Gökhan

Gökhan Özoğuz’un yaptığı yeni paylaşımın ağzından gazeteci Nedim Şener’den yanıt gecikmedi. Gökhan Özoğuz’un yeni paylaşımına “ Aferin Gökhan” yanıtını veren Nedim Şener, yanlış paylaşımlardan sonra yavaş yavaş doğruya yaklaşmaya başladığını ima etti.

Gökhan Özoğuz Ömer Halisdemir'in fotoğrafını paylaşarak Nedim Şener'le girdiği 15 Temmuz polemiğini sürdürdü Gökhan Özoğuz Ömer Halisdemir'in fotoğrafını paylaşarak Nedim Şener'le girdiği 15 Temmuz polemiğini sürdürdü

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu