Öne Çıkan Konular
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri
  • 19 Mayıs’ta sokağa çıkma yasağı olacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı

Gmail Oturum Aç Nasıl Yapılır? Gmail Kaydol Nasıl Yapılır?

Son Güncelleme:
 Gmail Oturum Aç Nasıl Yapılır? Gmail Kaydol Nasıl Yapılır?

Teknoloji ve internet çağında yaşadığımız günümüzde artık bir mail hesabı Herkesin var. Çünkü son yıllarda iş başvurularında bile mail adresi kullanılmaya başladı. Peki, kişisel veri aktarmada bilgi paylaşımında çok sık kullanılan Gmail hesabı nasıl açılır? Bugün sizlere “Gmail oturum aç” nasıl yapılır sorusunun yanıtına detaylı bir şekilde anlatıyoruz.

Mail sahibi olanlar Gmail giriş yapmak için direkt olarak mail adresi ve şifrelerini kullanabilirler. Ama Gmail hesabınız yoksa mutlaka Öncelikle bir gmail hesabı açmanız gerekecek. Yapmanız gereken tek şey Gmail’e kayıt ol demek ve Daha sonrasında sizden istenen bilgileri doldurmak. Oldukça basit ve kolay bir şekilde Gmail hesabı edinmek istiyorsanız yazımızın devamını Lütfen okuyun. Öncelikle Gmail ana sayfasına ulaşmak için arama motoru üzerinden ‘gmail indir’, ‘gmail kaydol’, ‘gmail yeni hesap’ ve ‘gmail üye ol’  gibi aramalar yaparak doğru siteye ulaşabilirsiniz.

Gmail Hesabı Açma Nasıl Yapılır?

Öncelikle bir gmail hesabınız yoksa Google ana sayfasına girerek Gmail bölümüne ulaşmanız gerekir. Gmail sayfasında kolay yoldan ulaşmak istiyorsanız buraya tıklayın ve karşınızda açılan sayfadan Gmail kayıt ol butonuna tıklayın.

Burada sizden istenen önemli bilgileri doldurduktan sonra sayfada aşağıya doğru inen ve Karşınıza çıkacak olan kabul ediyorum bölümünü tıklayın. İşte bu kadar basit Hayırlı olsun artık bir gmail hesabı sahibisiniz.

Eğer Gmail hesabınıza işlem yapmak istiyorsanız bir mail gelen kutusuna sol tarafta bulunan bölümden ulaşabilirsiniz.

Gmail gelen kutusu açıldığında Öncelikle Gmail ekibi tarafından sizlere gönderilen hoş geldin mesajlarını göreceksiniz. Hemen bir Mail göndermek istiyorsanız yine sayfanın sol tarafında bulunan eposta yaz bölümüne tıklayarak önce mail atmak istediğiniz kişinin eposta adresini yazın ve ardından mailinizin detaylarını alt bölümde doldurun.

Gmail Oturum Aç Nasıl Yapılır?

Gmail hesabınıza edindiğiniz e göre bundan sonrasında mail üzerinden iletişimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Mail adresiniz genel olarak Google hesabınız yerine geçer ve sürekli kullandığınız tarayıcı da açık olur. Fakat başka bir tarayıcıdan ya da başka bir cihazdan mail adresinize giriş yapmak istediğinizde gmail oturum aç nasıl yapılır bilmiyorsanız onu da sizlere kısaca anlatalım. Öncelikle Gmail ana sayfanıza girmeniz daha sonra mail adresinizi ve şifrenizi istenen alanlara eklemeniz yeterli olacaktır. Bu sayede Gmail girişi yapabilir ve hemen mail gelen ve giden kutunuza ulaşabilirsiniz.

Gmail Oturum Aç Giriş Yap

gmail oturum aç giriş yap yukarıda anlattığımız gibi basit adımlarla gerçekleşmektedir. Eğer Gmail hesabınıza ait şifrenizi ya da kullanıcı adınızı unuttuysanız onu da çok kolay bir şekilde yine Gmail ana sayfası üzerinden alabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey Gmail giriş bölümüne gelerek burada şifremi unuttum bölümünü tıklamak ve sizden istenen bilgileri doldurmak. İşte bu kadar kolay!

 

Avatar

1992 Mersin doğumluyum. İlkokul ve lise eğitimimi Mersinde tamamladıktan sonra Üniversite için İstanbul'un yolunu tuttum.Burada eğitim hayatım boyunca çalıştığım birçok kurumda editörlük yaparak yazılar hazırladım. Şimdi ise aktuelbilgiler.com için içerikler üreterek ziyaretçilerimize ulaştırıyorum.

İlgili Yazılar
Mafia Trilogy’nin fragmanı yayımlandı
13 05 2020 - 20:07
Android 11, 4. önizleme sürümünde sohbet bildirimlerine yeni özellikler eklendi
13 05 2020 - 16:30
Disco Elysium’a eklenecek yeni dil için anket başlatıldı (Türkçe’de yer alıyor)
13 05 2020 - 16:06
Play Store, 813 trojanlı uygulamayı mağazadan kaldırdı
13 05 2020 - 15:55
Xiaomi CEO’sundan gelen iPhone’lu paylaşım hayal kırıklığı yaşattı
13 05 2020 - 12:14
Facebook, içerik yöneticilerine 52 milyon dolar tazminat ödeyecek
13 05 2020 - 10:23