Genç mankene önce darp sonra tecevüz

Yorum Yap
1 dk okuma süresi
17 Aralık 2017

Konuyu Oyla!

Yorum Yap

Ukrayna’dan geldikten sonra Türkiye’de mankenlik yapmaya başlayan 22 yaşındaki genç bir kadın patronu tarafından tecavüze uğradığını söyledi. Çalıştığı ajansın eski patronunun kendisine tecavüzde bulunduğunu söyleyen 22 yaşındaki manken, savcılığa giderek suç duyurusunda bulundu.

Ukrayna’dan Türkiye’ye gelerek mankenlik yapmaya başlayan 22 yaşındaki Olena P., eski sevgilisi olan ve ayrıca patronu olduğu A.Ç. tarafından tecavüze uğradığını belirterek savcılığa giderek şikayette bulundu. Ukrayna uyruklu Olena P. savcılığa giderek Asayiş Büro Amirliği’nde verdiği ilk ifadesinde ise 6 ay öncesine kadar ülkeye giriş yaptığını ve oturma iznini de aldığını belirtti. Mankenlik ajansı sahibi olan A.Ç. ile tanıştıktan sonra aralarında bir ilişki başladığını söyleyen Olena P. birlikte yaşamaya devam ettiklerini söyledi.

Tecavüz Girişimi

Olena P. ifadesinde, “3 gün öncesine kadar ayrı yaşamaya karar vermiştik. Ancak sevgilim bunu kabul etmedi. O evden ayrıldı ve ben orada yaşamaya devam ettim. Arkadaşım N. ile AVM’de oturarak sohbet ediyorduk. Birden telefon çaldı ve arayan A.Ç. iddi. Eve gittim. 14 Aralık gece saatlerinde evime gitmiştim.”

“Evde beni karşıladıktan hemen sonra uzun uzun konuşmaya başladık. Aramızda önceden tartışma olmasına rağmen birden kalkarak bana bir yumruk attı. Daha sonrasında kendisini aldatmadığımı söylesem de beni dinlemedi ve ekmek bıçağını aldıktan sonra bana tecavüz etti.” dedi.

Savcılıktaki ifadesinden sonra Ukraynalı kadın Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne giderek hem darp raporu hem de cinsel saldırıya uğradığı için ön rapor aldı. Soruşturmanın devam ettiği kaydedildi.


İçeriğin İzinsiz Kullanılması Yasaktır. İzinsiz Kullanımlar Hakkında Yasal İşlem Uygulanacaktır!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır Talep, Başvuru ve Bildirimler İçin : info@aktuelbilgiler.com