Dizi FragmanlarıMagazinSinemaTelevizyonYabancı Diziler

Gelinim Mutfakta’da Gelin ve Kaynanadan Skandal Olay: Diskalifiye Edildiler

Kanal D ekranlarının gündüz kuşağında en yakından takip edilen programlarından biri Gelinim Mutfakta.

Gelinler ve kaynanaların yemek hariç her şeyi konuştuğu ve altınları kazanmak için kıyasıya yarıştığı programda inanılmaz bir istek ortaya çıktı. Kayınvalide Melek öyle bir şey istedi ki geliniyle birlikte diskalifiye edildi.

Kanal D ekranlarının en gözde programlarından bir tanesi de Gelinim Mutfakta.

Nursel Engin’in sunuculuğunu üstlendiği program gündüz kuşağının tüm kaos ihtiyacını karşılıyor diyebiliriz. Yapılan yemeklerin yanı sıra gelin-kaynana atışmaları, gelinlerin kendi kavgaları derken program büyük bir reyting kazanıyor.

Programın son dönemde dikkat çeken isimlerinden bir tanesi de gelin Esra.

Ağustos ayında yeni gelin olarak kaynanası Melek ile programa dahil olan Esra ilginç bir şekilde yarışmadan diskalifiye edildi.

Bugün yayınlanan bölüm başında yarışmacılara ve izleyicilere açıklama yapan Nurseli Engin, kaynana Melek’in skandal isteğinden bahsetti.

Meğer Esra’nın kayınvalidesi Melek, bölüm başı ekipten 5 bin TL istiyormuş. Aynı zamanda her hafta bir birincilik almak için anlaşma sağlamak istemiş.

‘Bizden bölüm başı 5 bin TL isteyen yarışmacı ve kayınvalide var. Hakları olmadığı halde.’

Nurseli Engin bu açıklamayı yaparken daha sözleri bitmeden Esra ve kayınvalidesi Melek stüdyoyu terk etti.

Nurseli Engin ise arkalarından sinirlerine hakim olamayarak kimsenin hakkını yedirmeyeceklerini söyledi.

‘Buraya gelen yarışmacılar alnının teriyle ödül kazanmak için geliyorlar. Bu zamana kadar kimseye sana şu kadar para vaat ediyoruz gel buraya ol demedik. Bizden açıktan para, tarif ve daha neler neler istedi. Melek Hanım bizden hakkı olmayan bir para istedi. ‘Haftada 1 kere bize kazandıracaksınız’ dediler de pardon? Kimseye böyle bir şey diyemez.’

Yarışmacı ve kayınvalidesi için “Soru soracaktım ama kaçtılar.” diyen Engin, “‘Param yok, kıyafet almam lazım’ demiş. Muhtemelen üzerindeki kıyafet bizim aldığımızdı, hediyemiz olsun.” diyerek herkesin ağzını açık bıraktı.

‘Haklarıyla kazanmadıkları bir ödülü kursaklarından nasıl geçireceklerdi? Bu soruyu onlara sormak istemiştim ama kaçtılar. Burada medenice konuşmak isterdim. Utanacağı bir şey yazdıysa neden yazdı? Ekip şu an onları döndürmeye çalışıyor çünkü cevap hakları var. Bizim yapımcımızı arayarak ‘Param yok, kıyafet almam lazım’ demiş. Muhtemelen üzerindeki kıyafet bizim aldığımızdı, hediyemiz olsun.’

Yaşadıkları durum karşısında hem ekibin hem de kendilerinin çok sinirlendiğini açıklayan Nurseli Engin, “Burası yol geçen hanı değil, bir sistem var.” dedi ve gelin Esra’nın mağdur olduğunu fakat diskalifiye edildiğini açıkladı.

‘Ekibimize ‘kavga ve tartışma istemiyorum’ demiş. Bizi böyle itham ediyor. Buradaki her şey yarışma stresiyle oluyor. Bize burada kimseye isteğiniz dışında bir şey yaptıramayız. Biz kötü görüntüleri keserek sizi de uyarıyoruz. Burası yol geçen hanı değil, bir sistem var. Burada gelin Esra’nın bir suçu yok bence o da mağdur. Melek ve Esra Büyükşahin, kayınvalidenin yarışma ahlakına aykırı hareketlerinden dolayı diskalifiye edilmiştir. Bizden hile yapmamızı isteyen hiçbir yarışmacının burada yeri yoktur.’

Kaynak: https://onedio.com/haber/gelinim-mutfakta-da-gelin-ve-kaynanadan-skandal-olay-diskalifiye-edildiler-1170879

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu