Öne Çıkan Konular
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri
  • 19 Mayıs’ta sokağa çıkma yasağı olacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı

Gelinim Mutfakta yeni sezon yarışmacıları kimler? Yarın ekranlara dönüyor

Gelinim Mutfakta yeni sezon yarışmacıları kimler? Kanal D ekranlarında Fatih Ürek’in sunumuyla yayınlanan Gelinim Mutfakta yeni sezonu ile yarından itibaren ekrana gelmeye başlayacak. Geçtiğimiz sezona damga vuran özellikle pandemi döneminde ekran başında izleyenlere keyifli anlar yaşatan yarışma programı yeni sezonda da yine iddialı olarak geliyor. Peki Gelinim Mutfakta yeni sezon yarışmacıları kimler? Gelinim Mutfakta ne zaman saat kaçta başlayacak?
Eklenme:
 Gelinim Mutfakta yeni sezon yarışmacıları kimler? Yarın ekranlara dönüyor

Gelinim Mutfakta yeni sezon yarışmacıları izleyiciler tarafından merakla araştırılıyor. Hafta içi her gün Kanal D ekranlarında Fatih Ürek’in sunumuyla yayınlanan ve izleyicileri ekran başına kilitlemeyi Başaran lezzet dolu yarışma programı Gelinim Mutfakta 17 Ağustos Pazartesi gününden itibaren ekranlarda olacak. Sevilen yarışma programının yeni sezonunda yarışacak olan yarışmacılar kadar yeni sezonun konsepti de merakla araştırılıyor. Peki Gelinim Mutfakta yeni sezon yarışmacıları kimler? Gelinim Mutfakta yeni sezon konsepti nasıl olacak?

Gelinim Mutfakta yeni sezon yarışmacıları kimler?

Gelinim Mutfakta yeni sezon yarışmacıları hakkında henüz bir açıklama yapılmadı. Sezon finali yapan yarışma programında yarışmacılar kaldığı yerden devam edecek mi yoksa yeni sezonda yeni yarışmacılar mı gelecek henüz bilinmiyor. Ancak Gelinim Mutfakta’nın yeni sezon konsepti değişti. Bugüne kadar yarışmada 4 gelin yemek yapıyor kayınvalideler de puanlama yapıyordu. Kayınvalideler bir yandan kendi gelinini bulmaya ve yüksek puan vermeye çalışırken bir yandan da rakip gelinlere düşük puanlar vermeye çalışıyordu. Bundan sonra gelinim mutfakta puanlama sisteminde Fatih Ürek de puan kullanacak. Yani Fatih Ürek’in verdiği puanlar gelinlerin yemekleri için belirleyici olacak.

Gelinim Mutfakta ne zaman saat kaçta başlayacak?

Gelinim Mutfakta ne zaman başlayacak sorunu nihayet yanıt buldu. Sezon finali yaparak ekranlara veda eden yarışmaya özlem 17 Ağustos Pazartesi günü itibari ile bitiyor. 17 Ağustos Pazartesi günü Kanal D’de yayınlanacak olan yarışma programı saat 13.15’de yeni bölümü ile ekranlarda olacak.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Zuhal Topal’la Sofrada 17 Eylül Perşembe Begüm Yavuz Arslan kaç puan aldı? Zuhal Topal’ın puanı
17 09 2020 - 16:14
Gelinim Mutfakta 17 Eylül puan tablosu! 17 Eylül Gelinim Mutfakta birincisi kim?
17 09 2020 - 14:44
17 Eylül Doya Doya Moda birincisi kim oldu? Bugün puan tablosu
17 09 2020 - 13:58
Kuaförüm Sensin 17 Eylül Perşembe gün birincisi kim? Bugün puan durumu
17 09 2020 - 13:16
Zuhal Topal’la Sofrada 16 Eylül yarışmacısı Fergane Mehdiyeva kaç puan aldı? Bugün Zuhal Topal kaç verdi?
16 09 2020 - 16:08
Gelinim Mutfakta 16 Eylül Çarşamba puanları! Kim birinci oldu, çeyrek altını kim aldı?
16 09 2020 - 14:59
Yorum Yap