Gelinim mutfakta yeni sezon ne zaman başlıyor? Gelinim Mutfakta yarışmasının yeni sezon tarihini açıklandı

Kanal D ekranlarında yayınlanan eğlenceli ve renkli yarışma programı Gelinim Mutfakta yeni sezon tarihi belli oldu. Gelinim Mutfakta yeni sezon tanıtım filmi yayınlanırken ne zaman başlayacağı da açıklanmış oldu. Peki, Gelinim Mutfakta yeni sezon ne zaman? Gelinim Mutfakta yeni sezonda kimler yarışacak?

09.08.2019 - 12:27
09.08.2019 - 13:47
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Kanal D ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan ve Fatih Ürek’in sunduğu yarışma programı gelinim mutfakta yeni sezon tarihi belli oldu. Gelinlerin ve kayınvalidelerin yarıştığı yarışma programında yeni sezon başlıyor. Yarışma programı yeni sezonda da oldukça iddialı yarışmacılarla ekrana gelecek ve izleyicilere keyifli zamanlar yaşatacak. Peki, Gelinim Mutfakta yeni sezon ne zaman başlıyor?

Gelinim mutfakta yeni sezon ne zaman?

Kanal D’de Fatih Ürek’in sunduğu yarışma programı Gelinim Mutfakta yeni sezon tarihi 19 Ağustos Pazartesi olarak açıklandı. Yani Gelinim Mutfakta yarışması bayramdan sonra ilk Pazartesi ekranlara gelmeye başlayacak ve izleyicileri ile buluşacak. Yine çok renkli ve eğlenceli bir konsept izleyicileri bekliyor. Yarışmanın hafta içi her gün saat 12.15 itibariyle Kanal D ekranlarında olacağı öğrenildi. Ayrıca kanaldan yapılan açıklamada yeni ve eğlenceli bir konseptin izleyicilerle buluşacağı belirtildi. Gelinim Mutfakta yeni sezon sürprizlerle dolu yeni bölümlerle 19 Ağustos Pazartesi günü saat 12.15 de Kanal D’de.

Gelinim mutfakta yeni sezon yarışmacıları kimler?

Gelinim Mutfakta yeni sezon yarışmacıları da izleyiciler tarafından merak ediliyor. Henüz yeni sezonda yarışacak yarışmacılar hakkında detaylı bir açıklama yapılmadı. Ancak yarışmada geçen sezondan kalan yarışmacılarının hakkının yenilenmeyeceği ve aynı yarışmacılarla devam edileceği tahmin ediliyor. İzleyiciler özellikle kayınvalide Reyhan ve gelini Ezgi’nin geri dönmesini istiyor. Belki de yeni sezonda bir sürpriz olabilir Reyhan Hanım ve gelini Ezgi geri dönebilir.

İşte Gelinim Mutfakta yeni sezon 2. tanıtımı:

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim