Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Gelinim Mutfakta 8 Ekim puanları! Günün birincisi kim oldu, çeyrek altını kim kazandı?

Son Güncelleme:
 Gelinim Mutfakta 8 Ekim puanları! Günün birincisi kim oldu, çeyrek altını kim kazandı?

Hafta içi her gün Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşan ve reyting rekorları kıran yarışma programı Gelinim Mutfakta haftanın finaline doğru adım adım ilerlemeye devam ediyor. Gelinler ve kayınvalideler arasında rekabet hız kesmeden devam ederken günün puanlaması ve günün birincisi izleyiciler tarafından yakından takip ediliyor. Onur Büyüktopçu’nun renkli sunumuyla ekranlara gelen aynı zamanda sunucunun puanlarının da büyük önem taşıdığı yarışma programında bugün de yarışmacılar kıyasıya bir rekabet içerisine giriyor. Peki Kanal D’nin sevilen programı Gelinim Mutfakta’da 8 Ekim puan tablosu nasıl oldu? Gelinim Mutfakta 8 Ekim günün birincisi kim oldu?

7 Ekim Çarşamba Gelinim Mutfakta puan durumu

Gelinim Mutfakta yarışmasının yeni haftasında yarışmacılar arasında rekabet hız kesmeden devam ediyor. Hafta içi her gün belirlenen günün yemeğini hazırlayan yarışmacılar yüksek puanlar alabilmek için çaba harcarken her gün yapılan puanlamalarını haftanın finali için de önemi oldukça büyük. Gelinim Mutfakta 7 Ekim günü lahana sarması için mutfağa giren yarışmacılardan günün en yüksek puanı toplayan yarışmacı Zeynep oldu. 18 puan alan Zeynep günün birincisi ve çeyrek altının sahibi olmaya hak kazanırken İlayda 17 puan ile ikinci sırada yer aldı. Yarışmanın yeni isimlerinden olan Aysun 13 puanla günü tamamlarken Ayşe ise 12 puan alarak günü son sırada bitirdi. Elbette yarışmacılar arasındaki puanlama birbirine son derece yakındı, bu nedenle haftanın finalinde kazanan yarışmacıyı tahmin etmek kolay olmayacak.

Gelinim Mutfakta 8 Ekim puan durumu

Haftanın finaline sadece bir gün kala gelinler bugün yine mutfağa girecek kendileri için belirlenen günün yemeğini verilen süre içerisinde tamamlayarak ikram edecek. Kayınvalideler ise puanlama sırasında hem kendi Gelinlerini bulmak hem de adaletli davranmak için mücadele edecek. Gelinim Mutfakta 8 Ekim puan durumu şu şekilde oldu;

Ayşe: 19 puan

İlayda: 18 puan

Aysun: 15 puan

Zeynep: 10 puan

Gelinim Mutfakta 8 Ekim günün birincisi kim?

Gelinim Mutfakta 8 Ekim günün birincisi ve çeyrek altını kazanan yarışmacı belli oldu. Bugün en yüksek puanları alan Ayşe, günün birincisi ve çeyrek altının sahibi oldu.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Gelinim Mutfakta 27 Ekim Salı puan tablosu! Bugün çeyrek altını kim kazandı?
27 10 2020 - 11:48
Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 27 Ekim konukları! Elif Buse Doğan kimdir?
27 10 2020 - 10:01
27 Ekim TV rehberi? 27 Ekim ATV, Kanal D, FOX TV, TV8, Show TV, Star TV, TRT1, Kanal 7 yayın akışı
27 10 2020 - 09:38
26 Ekim Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada puanlama! Hangi kaynana kaç puan verdi?
26 10 2020 - 16:27
Doya Doya Moda 26 Ekim Pazartesi kim birinci oldu? Bugün puan durumu!
26 10 2020 - 14:53
Haftalık reyting sonuçları belli oldu! Bir Zamanlar Çukurova ve Masumlar Apartmanı zirvede
26 10 2020 - 14:02
Yorum Yap