Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Gelinim Mutfakta 7 Ekim puanları ve günün birincisi! Çeyrek altını kim kazandı?

Gelinim Mutfakta 7 Ekim puanları ve günün birincisi şimdiden televizyon izleyicileri tarafından araştırılmaya başlandı. Kanal D ekranlarının sevilen yarışma programında bugün yine gelinler kendilerine verilen süre içerisinde günün yemeğini yapacak ve kayınvalideler ile Onur Büyüktopçu’ya beğendirerek yüksek puanları almaya çalışacak. Hafta içi her gün ekranlara gelen yarışma programında günüm puan durumları ve günün birincileri yakından takip ediliyor. Peki Gelinim Mutfakta 7 Ekim puan durumu nasıl oldu? Gelinim Mutfakta 7 Ekim günün birincisi ve çeyrek altının sahibi kim oldu?
Eklenme:
 Gelinim Mutfakta 7 Ekim puanları ve günün birincisi! Çeyrek altını kim kazandı?

Kanal D’nin renkli ve lezzet dolu yarışma programı gelinim mutfakta haftanın ortasında yeni bölümü ile bugün ekranlara geliyor. Onur Büyüktopçu’nun eğlenceli sunumuyla yayınlanan birbirinden iddialı gelin ve kayınvalideleri mücadele ettiği yarışma programında bugün alınacak puanlar haftanın finali için artık büyük önem taşıyor. Adım adım haftanın finaline doğru ilerleyen yarışmada günün birincisi ve puan durumu izleyiciler tarafından da yakından takip ediliyor. Peki Gelinim Mutfakta 7 Ekim Çarşamba günün birincisi kim oldu? Gelinim Mutfakta 7 Ekim Çarşamba Çeyrek altını kim kazandı? Gelinim Mutfakta 7 Ekim puanları ve detaylar haberimizin devamında…

Zeynep bu haftaya iyi başladı

Gelinim Mutfakta yarışmasında günün birincilikleri genellikle iki yarışmacı arasında gidip geliyor. Neredeyse bir hafta Ayşe bir hafta Zeynep haftanın en iyileri olarak hem çeyrek altınları hem de bilezikleri topluyor. Bu hafta ya da güçlü yarışmacılardan Zeynep iyi başladı ve haftanın ilk günü çeyrek altın kazanmayı başardı. Dün de güzel puanlar toplayan Zeynep bu haftanın finalinde bilezikler için en iddialı isimlerden biri oldu.

Gelinim Mutfakta 7 Ekim puan tablosu

Gelinler bugün de mutfağa giriyor ve günün yemeğini kendilerine verilen süre içerisinde hazırlayarak sunumunu yapıyor. Gelinim Mutfakta 7 Ekim puan tablosu o kayınvalidelerin ve Onur Büyüktopçu’nun yaptığı puanlamanın ardından haberimiz olacak…

Gelinim Mutfakta 7 Ekim günün birincisi kim?

Gelinim Mutfakta 7 Ekim günün birincisi ilerleyen dakikalarda haberimizde olacak…


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Gelinim Mutfakta 27 Ekim Salı puan tablosu! Bugün çeyrek altını kim kazandı?
27 10 2020 - 11:48
Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 27 Ekim konukları! Elif Buse Doğan kimdir?
27 10 2020 - 10:01
27 Ekim TV rehberi? 27 Ekim ATV, Kanal D, FOX TV, TV8, Show TV, Star TV, TRT1, Kanal 7 yayın akışı
27 10 2020 - 09:38
26 Ekim Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada puanlama! Hangi kaynana kaç puan verdi?
26 10 2020 - 16:27
Doya Doya Moda 26 Ekim Pazartesi kim birinci oldu? Bugün puan durumu!
26 10 2020 - 14:53
Haftalık reyting sonuçları belli oldu! Bir Zamanlar Çukurova ve Masumlar Apartmanı zirvede
26 10 2020 - 14:02
Yorum Yap