Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Gelinim Mutfakta 5 Mayıs Salı puan durumu! Günün birincisi kim oldu?

Son Güncelleme:
 Gelinim Mutfakta 5 Mayıs Salı puan durumu! Günün birincisi kim oldu?

Kanal D ekranlarında izlenme rekorları kıran yarışma programı Gelinim Mutfakta yeni bölümü ile bugün izleyici karşısına çıkıyor. Haftanın ikinci gününde hangi yarışmacının yüksek puanı alarak günün birincisi olacağı hangi yarışmacının en düşük puanları alacağı izleyiciler tarafından merakla bekleniyor. Gelinim Mutfakta 5 Mayıs Salı puan durumu şimdiden internet üzerinde araştırılmaya başlandı. Peki Gelinim Mutfakta 5 Mayıs Salı günün birincisi kim oldu? Çeyrek altını bugün kim kazandı?

Hafta içi her gün Kanal D ekranlarında Fatih Ürek’in renkli sunumuyla yayınlanan ve izleyicileri ekran başına kilitlemeyi başaran yarışma programı gelinim mutfakta hız kesmeden yoluna devam ediyor. Koronavirüs tedbirleri kapsamında alınan yoğun önlemleri altında izleyici karşısına çıkan yarışma programında bugün de birbirinden renkli dakikalar yaşanıyor. Gelinler mutfakta yemeklerini yapmak için mücadele ederken kayınvalideler de hangi taban kime ait olduğunu bilmeden puan vererek kendi gelinini bulmaya çalışıyor. Peki Gelinim Mutfakta 5 Mayıs Salı puan durumu nasıl oldu? Gelinim Mutfakta bugün günün birincisi kim oldu?

Betül yarışmaya geri döndü

Daha önce Kanal D’de yayınlanan Gelinim Mutfakta yarışmasında yarışan ve hamileliği sırasında mutfakta yemek yaparak birinci olmaya çalışan Betül yeniden kayınvalidesi ile birlikte geri döndü. Eskiden yarıştığı dönemde kayınvalidesinin kendisine verdiği düşük puanlardan şikayet eden Betül bu hafta ilk günde kayınvalidesinden yüksek puan almayı başardı. Ancak bu puan Betül’ü kurtarmaya yetmedi ve günün en düşük puanlı Betül aldı.

Gelinim Mutfakta 4 Mayıs puanları

Hafta içi her gün ilgi ile takip edenlerin yarışma programında bir önceki günün puan durumu da izleyiciler tarafından araştırılıyor. Haftanın ilk gününde dün yayınlanan bölümde Gelinim Mutfakta puanları şu şekilde olmuştu;

Betül: 10 puan

Neslihan: 16 puan

Hatice: 11 puan

Elif: 13 puan

gelinim mutfakta

Gelinim Mutfakta 5 Mayıs puan durumu

Bugün de yine mutfakta gelinler kendilerine verilen süre içerisinde günün yemeğini yapacak ve kayınvalideler kimin tabağına puanlama yaptıklarına bilmeden puanlarını verecek. Günün en yüksek puan alan yarışmacı birinci olurken aynı zamanda çeyrek altını da kazanmaya hak kazanacak.

Gelinim Mutfakta 5 Mayıs Salı puanlaması yapıldı. Bugün yapılan yemeğe kayınvalidelerin verdiği puanlar şu şekilde oldu;

Neslihan: 7 puan

Elif: 13 puan

Hatice: 18 puan

Betül: 8 puan

Gelinim Mutfakta 5 Mayıs günün birincisi kim?

Gelinim Mutfakta 5 Mayıs günün birincisi bugün kayınvalidelerden toplam 18 puan alan Elif oldu. Elif aynı zamanda çeyrek altını da kazanırken günün en düşük puanını ise Neslihan aldı.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Gelinim Mutfakta 27 Ekim Salı puan tablosu! Bugün çeyrek altını kim kazandı?
27 10 2020 - 11:48
Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 27 Ekim konukları! Elif Buse Doğan kimdir?
27 10 2020 - 10:01
27 Ekim TV rehberi? 27 Ekim ATV, Kanal D, FOX TV, TV8, Show TV, Star TV, TRT1, Kanal 7 yayın akışı
27 10 2020 - 09:38
26 Ekim Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada puanlama! Hangi kaynana kaç puan verdi?
26 10 2020 - 16:27
Doya Doya Moda 26 Ekim Pazartesi kim birinci oldu? Bugün puan durumu!
26 10 2020 - 14:53
Haftalık reyting sonuçları belli oldu! Bir Zamanlar Çukurova ve Masumlar Apartmanı zirvede
26 10 2020 - 14:02
Yorum Yap