Gelinim Mutfakta 5 Ekim Haftanın Birincisi Kim Oldu – 5 Ekim Gelinim Mutfakta Haftanın Finali

NAVİGASYONBAŞAK VE EZGİ ARASINDA ÇEKİŞME DEVAM EDİYOREZGİ’DEN KAYINVALİDESİNE TEPKİGELİNİM MUTFAKTA 5 EKİM GÜNÜN PUANLAMASIHanife Hanımın Puanlaması:Reyhan Hanımın Puanlaması:Sevgi Hanımın Puanlaması:Öznur Hanımın Puanlaması:GELİNİM MUTFAKTA 5 EKİM GÜNÜN BİRİNCİSİGELİNİM MUTFAKTA 5 EKİM HAFTANIN FİNALİNDE KİM KAZANDI, KİM ELENDİ? Kanal D ekranlarında izleyiciyle buluşan Gelinim Mutfakta 5 Ekim haftanın finali bölümü ile yine izleyenleri ekran başına kilitlemeye devam […]

05.10.2018 - 14:14
05.10.2018 - 15:31
Yorum Yap
3 dk okuma süresi

Kanal D ekranlarında izleyiciyle buluşan Gelinim Mutfakta 5 Ekim haftanın finali bölümü ile yine izleyenleri ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Yarışmanın sunuculuğunu Fatih Ürek üstlenirken gelinler arasında ve kayınvalideler arasında büyük çekişmeler yaşanıyor. İzleyenlerin beğenisini toplayan yarışma programında bugün haftanın finali bölümü yapılıyor. Gelinim Mutfakta 5 Ekim haftanın finalinde bir hafta boyunca yemeklerini yapan gelinler aldığı puanlar sonucunda birinci olacak ya da elenecek. Peki, Gelinim Mutfakta 5 Ekim haftanın finalinde kim birinci oldu?

Keyifli ve eğlenceli yarışma programı Gelinim Mutfakta 5 Ekim haftanın finalinde kim elendi sorusu da merak ediliyor. Bu hafta genelinde en düşük puanları yeni katılan Tuğçe ve geçtiğimiz haftanın birincisi Yasemin aldı. Haftanın finalinde tatlı yapan gelinler bugün alacakları puana göre kaderlerini belirleyecekler. Kayınvalidelerin de puanlama da etkisi oldukça büyük. Puanlama sırasında gelinlerini bulmak için yarışan kayınvalideler bazen gelinlerine düşük puanlar da verebiliyor. Peki, Gelinim Mutfakta 5 Ekim haftanın finalinde kim elendi?

BAŞAK VE EZGİ ARASINDA ÇEKİŞME DEVAM EDİYOR

Gelinim Mutfakta yarışmasında iddialı İki gelin adayı Başak ve Ezgi arasında çatışma hiç bitmiyor. Bugün yine Başak ve Ezgi arasında mutfakta tartışmalar yaşandı. Aslında Başak’ın bütün mutfakları dolaşması diğer gelinler tarafından da tepki çekti. Başak’ın kendini denetçi ilan etmesi ve diğer gelinleri mutfak tezgahlarını ziyaret etmesi kayınvalideler tarafından da sık sık eleştiriliyor. Bugün Gelinler Başak’ı mutfaklarına sokmayınca, Başak başka bir formül buldu ve yanında dürbün getirdi.

EZGİ’DEN KAYINVALİDESİNE TEPKİ

Ezgi ve Reyhan Hanım arasında da bugün tartışmalar yaşandı. Tuğçe’nin kayınvalidelere hediye olarak bileklik getirmesi ve ardından da kayınvalidelerin kendi kayınvalidesini doldurduğunu iddia etmesi üzerine Ezgi Reyhan Hanımdan Tuğçe’nin hediye ettiği bilekliği çıkarmasını istedi. Fakat Reyhan Hanım bilekliği çıkarmak istemeyince Ezgi bozuldu ve kayınvalidesi ne tepki gösterdi. Günün kritiklerinde Ezgi kayınvalidesinin kendisini ezdiğini söyledi.

GELİNİM MUTFAKTA 5 EKİM GÜNÜN PUANLAMASI

Gelinim Mutfakta 5 Ekim günün yemeği olarak bugün muharrem ayı Dolayısıyla aşure yapıldı. Bütün Gelinler tek tek aşure tatlısı yaparken kayınvalideler de Tadım yaptı. İşte kayınvalidelerin puanlaması;

Hanife Hanımın Puanlaması:

Başak: 5 puan

Yasemin: 4 puan

Tuğçe: 3 puan

Ezgi: 1 puan

Reyhan Hanımın Puanlaması:

Başak: 1 puan

Yasemin: 5 puan

Tuğçe: 3 puan

Ezgi: 4 puan

Sevgi Hanımın Puanlaması:

Başak: 4 puan

Yasemin: 5 puan

Tuğçe: 3 puan

Ezgi: 1 puan

Öznur Hanımın Puanlaması:

Başak: 1 puan

Yasemin: 3 puan

Tuğçe: 5 puan

Ezgi: 3 puan

GELİNİM MUTFAKTA 5 EKİM GÜNÜN BİRİNCİSİ

Gelinim Mutfakta 5 Ekim günün birincisi kayınvalidelerin puanlaması sonucu belli oldu. Puan durumunda toplamda Başak 10 puan, Yasemin 17 puan, Tuğçe 14 puan ve Ezgi 9 puan oldu. Bu durumda günün birincisi ve çeyrek altının sahibi 15 puanla Yasemin oldu. Ezgi ise 9 puanla günün sonuncusu oldu.

GELİNİM MUTFAKTA 5 EKİM HAFTANIN FİNALİNDE KİM KAZANDI, KİM ELENDİ?

Gelinim Mutfakta haftanın finalinde kim kazandı sorusu yanıt buldu. Haftanın en yüksek puanını 73 puanla Başak aldı ve 5 bilezik ödülünün sahibi oldu. Bu hafta en düşük puanı alan gelin Tuğçe ise yarışmaya veda etti.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (1)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Sedat 10 ay önce

Fatih başka yarışmacısı yok elenen yarışmacı tekrar programa geliyor sıktı artık

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim