Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Gelinim Mutfakta 4 Mayıs puan durumu! 4 Mayıs Gelinim Mutfakta kim geldi?

Son Güncelleme:
 Gelinim Mutfakta 4 Mayıs puan durumu! 4 Mayıs Gelinim Mutfakta kim geldi?

Gelinim Mutfakta 4 Mayıs kim geldi sorusunun yanıtı şimdiden izleyiciler tarafından araştırılmaya başlandı. En iyiler haftalarının devam ettiği yarışma programında günün birincisi ve puan durumu da merakla beklenirken en çok bugün hangi yarışmacının tekrar yarışmaya katılacağı araştırılıyor. Peki Gelinim Mutfakta 4 Mayıs puan durumu nasıl oldu? Gelinim Mutfakta günün birincisi kim oldu?

Kanal D ekranlarının renkli ve eğlenceli yarışma programı Gelinim Mutfakta haftanın ilk gününde yeni bölümü ile izleyici karşısına çıkıyor. Yine birbirinden eğlenceli yarışmacıları ve yemek tarifleri ile izleyicilere keyifli anlar yaşatmaya hazırlanan yarışma programında bugün hangi yarışmacının tekrar yarışmaya katılacağı merak ediliyor. Bir süredir en iyiler bölümleri ile ekranlara gelen yarışmada yeni yarışmacı ve kayınvalidesi oldukça dikkat çekici isimler olacak gibi görünüyor. Peki Gelinim Mutfakta 4 Mayıs kim geldi?

Haftanın birincisi Hatice olmuştu

Gelinim Mutfakta yarışmasında 1 Mayıs haftanın finali bölümünde bu haftanın birincisi ve bilezikleri kazanan yarışmacı Hatice olmuştu. Yarışmaya katıldığından beri ilk defa bilezik ödülünü kazanan Hatice mutluluğunu dile getirmişti. Hafta boyunca yapılan puanlamalarla en düşük puanı alarak veda eden yarışmacı ise bu hafta yeni başlayan Güngör olmuştu.

Gelinim Mutfakta 4 Mayıs kim geldi?

Gelinim Mutfakta 4 Mayıs Kim geldi sorusu yoğun olarak araştırılıyor. Yarışmada yeni katılan yarışmacı belli oldu. Bu hafta Gelinim Mutfakta yarışmasına eski yarışmacılardan Betül ve kayınvalidesi Gül Hanım geldi. Daha önce de yarışmada yarışan ve mütevazi tavırları ile dikkat çeken Betül bir kez daha mutfakta performansını gösterecek ve bilezik ödülünü kazanabilmek için mücadele edecek.

Gelinim Mutfakta 4 Mayıs puan durumu

Yeni hafta daha yepyeni yarışmacılarla izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Gelinim Mutfakta yarışmasında puan durumunda izleyiciler tarafından yakından takip ediliyor. Haftanın ilk gününde puanlama yapıldı. Gelinim Mutfakta 4 Mayıs puan durumu şu şekilde oldu;

Betül: 10 puan

Neslihan: 16 puan

Hatice: 11 puan

Elif: 13 puan

Gelinim Mutfakta 4 Mayıs günün birincisi kim?

Gelinim Mutfakta 4 Mayıs günün birincisi haftanın ilk gününde yapılan puanlamalar sonucunda toplam 16 puan alan Neslihan oldu. Neslihan aynı zamanda çeyrek altının da sahibi oldu.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Gelinim Mutfakta 27 Ekim Salı puan tablosu! Bugün çeyrek altını kim kazandı?
27 10 2020 - 11:48
Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 27 Ekim konukları! Elif Buse Doğan kimdir?
27 10 2020 - 10:01
27 Ekim TV rehberi? 27 Ekim ATV, Kanal D, FOX TV, TV8, Show TV, Star TV, TRT1, Kanal 7 yayın akışı
27 10 2020 - 09:38
26 Ekim Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada puanlama! Hangi kaynana kaç puan verdi?
26 10 2020 - 16:27
Doya Doya Moda 26 Ekim Pazartesi kim birinci oldu? Bugün puan durumu!
26 10 2020 - 14:53
Haftalık reyting sonuçları belli oldu! Bir Zamanlar Çukurova ve Masumlar Apartmanı zirvede
26 10 2020 - 14:02
Yorum Yap