Öne Çıkan Konular
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri
  • 19 Mayıs’ta sokağa çıkma yasağı olacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı

Gelinim Mutfakta 30 Nisan Perşembe puan durumu! Gelinim Mutfakta gün birincisi kim?

Son Güncelleme:
 Gelinim Mutfakta 30 Nisan Perşembe puan durumu! Gelinim Mutfakta gün birincisi kim?

Gelinim Mutfakta 30 Nisan günün birincisi ve puan durumu herkes tarafından araştırılıyor. 30 Nisan Perşembe günü ekranlara gelen yeni bölümü ile yine izleyicileri ekran başına kilitlemeyi başaran Gelinim Mutfakta yarışmasında gelinler arasında tartışmalar bitmiyor, kayınvalideler odasında da yine sesler yükseliyor. Peki Gelinim Mutfakta 30 Nisan puan durumu nasıl oldu? Gelinim Mutfakta 30 Nisan günün birincisi kim?

Kanal D ekranlarının ilgiyle takip edilen yarışma programı Gelinim Mutfakta fırtına gibi esmeye devam ediyor. Haftanın finaline 1 gün kala gelinler yaptıkları yemeklerle yüksek puanlar almak ve avantajlı duruma geçmek için mücadele ediyor. Mutfakta gelinler arasında rekabet sürerken kayınvalideler odasında da kayınvalideler arasında büyük bir çekişme yaşanıyor. Hafta içi her gün ekranlara gelen bölümleri ile yakından takip edilen ve haftanın finali bölümü ile de büyük heyecan yaratan Gelinim Mutfakta 30 Nisan puanları herkes tarafından araştırılıyor. Peki 30 Nisan Gelinim Mutfakta günün birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta 29 Nisan puanları

Gelinim mutfakta 29 Nisan puanları da meraklı araştırılıyor. Programı yakından takip eden izleyiciler her gün günlük olarak puan durumunu öğrenmek istiyor. Dün yapılan puanlama sonucunda en yüksek puanı Elif almış ve 17 puanlı günün birincisi olmuştu. Elif’in hemen ardından 13 puanla Hatice gelirken 12 puanla Neslihan onu takip etti. Bu hafta yarışmaya yeniden katılan Güngör ise 9 puanla günü sonuncusu oldu.

Güngör düşük puanlara isyan etti

Gelinim Mutfakta’da daha önce yarışan ve bu hafta kayınvalidesi ile birlikte en iyiler bölümleri için yeniden dahil olan Güngör, kayınvalidelerin kendisine verdiği düşük puanları isyan etti. Pazartesi günü yarışmaya iddialı bir giriş yapan ancak bekleneni veremeyen Güngör, kayınvalidelerin özellikle kendi tabağını bulduklarını ve bu nedenle de düşük puan verdiklerine öne sürüyor.

Gelinim Mutfakta 30 Nisan puan durumu

Haftanın finali öncesinde Gelinim Mutfakta 30 Nisan puan durumu izleyiciler tarafından araştırılıyor. Kayınvalideler puanlama işlemini yaptı. Gelinim Mutfakta 30 Nisan puanlar şu şekilde;

Neslihan: 16 puan

Güngör: 9 puan

Hatice: 14 puan

Elif: 8 puan

Gelinim Mutfakta günün birincisi kim?

Gelinim Mutfakta 30 Nisan günün birincisi bugün toplam 16 puan alan Neslihan oldu. Neslihan aynı zamanda çeyrek altını da kazanırken en düşük puanı alan yarışmacı ise Elif oldu.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
17 Eylül Doya Doya Moda birincisi kim oldu? Bugün puan tablosu
17 09 2020 - 13:58
Kuaförüm Sensin 17 Eylül Perşembe gün birincisi kim? Bugün puan durumu
17 09 2020 - 13:16
Zuhal Topal’la Sofrada 16 Eylül yarışmacısı Fergane Mehdiyeva kaç puan aldı? Bugün Zuhal Topal kaç verdi?
16 09 2020 - 16:08
Gelinim Mutfakta 16 Eylül Çarşamba puanları! Kim birinci oldu, çeyrek altını kim aldı?
16 09 2020 - 14:59
Doya Doya Moda 16 Eylül Çarşamba günün birincisi kim? 16 Eylül Doya Doya Moda puan durumu
16 09 2020 - 14:00
Kuaförüm Sensin 16 Eylül Çarşamba günün birincisi kim? Bugün puan tablosu
16 09 2020 - 13:50
Yorum Yap