Gelinim Mutfakta 3 Ekim Günün Birincisi Kim – 3 Ekim Gelinim Mutfakta Çeyrek Altını Kim Aldı

Gelinim Mutfakta 3 Ekim günün birincisi kim oldu? Mutfakta Gelinler arasında kıyasıya rekabetin yaşandığı yarışma programında herkes Bu sorunun yanıtını merak ediyor. Hafta içi her gün ekranlara gelen yarışma programında sular da bir türlü durulmak bilmiyor. Başak ve Ezgi mutfakta kayınvalidelere Hanife Hanım ve Reyhan Hanım ise arka planda tartışmayı sürdürüyor. Bugün ise programa Tuğçe'nin kayınvalidelere aldığı hediyeler damga vurdu. Peki, 3 Ekim Gelinim Mutfakta günün birincisi kim oldu Çeyrek altını kim kazandı?
Yorum Yap
2 dk okuma süresi
3 Ekim 2018

Konuyu Oyla!

Yorum Yap

Kanal D’de Ünlü şarkıcı Fatih Ürek’in sunduğu yarışma programı Gelinim Mutfakta da heyecanlı ve renkli anlar yaşanmaya devam ediyor. Hafta içi her gün saat 13.00 İtibari ile Kanal D’de yayınlanan yarışma programında tartışmalar da eksik olmuyor. Dört gelin bir yandan mutfakta yemeklerini yaparken bir yandan da birbirleriyle tartışıyor. Bugün gelinler arasındaki tartışmanın konusu ise programa yeni katılan gelin Tuğçe’nin kayınvalidelere aldığı hediyeler oldu. Tuğçe, dün kayınvalideler için çiçek getirmişti bugün ise hepsini nazar boncuğu getirdi. Diğer gelinler Tuğçe’nin bu hediyelerine Tepki göstererek, kendi kayınvalidelerin de bu şekilde hediye getirmesini istemediklerini söyledi. Peki, Gelinim Mutfakta çeyrek altını bugün kimi aldı?

Kanal D’nin sevilen yarışma programı Gelinim Mutfakta bütün heyecanı ile devam ediyor. Hafta içi her gün izleyenlerin karşısına çıkan yarışma programında gelinler mutfakta hünerlerini sergilerken kayınvalideler onlara puan veriyor. Peki, Gelinim Mutfakta 3 Ekim son bölümde neler oldu? İşte Gelinim Mutfakta 3 Ekim son bölümde yaşananlar…

GELİNİM MUTFAKTA 3 EKİM GÜNÜN YEMEĞİ

Bildiğiniz üzere hafta içi her gün mutfakta yarışan gelinler belirlenen günü yemeğini yapıyor ve kayınvalidelere sunuyor. Bugün günün yemeği olarak gelinlere “Zeytinyağlı Portakallı Kereviz” verildi. Bu yemeği yapmak isteyen takipçilerimiz için malzemeler şu şekilde;

  • Bir kilogram kereviz
  • 3 adet havuç
  • 1 adet iri soğan
  • Bir çay bardağı zeytinyağı
  • 1 adet büyük patates
  • 1 tatlı kaşığı şeker
  • 2 su bardağı portakal suyu
  • 3 çay kaşığı tuz

Yemeği gelinlerine tarif edebilmeleri için kayınvalidelere 90 saniye süre verildi. Kayınvalidelerinden aldıkları tüyoların ardından gelinlerin 90 dakikalık yemek hazırlama süresi başladı.

GELİNİM MUTFAKTA 3 EKİM GÜNÜN PUANLAMASI

Gelinim mutfakta 3 Ekim günün birincisi kim oldu sorusu izleyenler tarafından merak ediliyordu. Gelinler yemeklerini yaptı ve günün birincisinin belirlenmesi için kayınvalidelerin tadım ve puanlama işlemleri başladı. İşte bu günün puanlaması şu şekilde oldu;

Reyhan Hanımın Puanlaması:

Ezgi: 5 puan

Başak: 4 puan

Tuğçe: 1 puan

Yasemin: 3 puan

Sevgi Hanımın Puanlaması:

Ezgi: 5 puan

Başak: 4 puan

Tuğçe: 1 puan

Yasemin: 3 puan

Öznur Hanımın Puanlaması:

Ezgi: 3 puan

Başak: 5 puan

Tuğçe: 4 puan

Yasemin: 1 puan

Hanife Hanımın Puanlaması

Ezgi: 1 puan

Başak: 5 puan

Tuğçe: 1 puan

Yasemin: 2 puan

3 Ekim Gelinim Mutfakta 3 Ekim günün puanlaması sonucunda toplamda Ezgi 14 puan, Başak 18 puan, Yasemin 9 puan ve Tuğçe 7 puan aldı.

GELİNİM MUTFAKTA 3 EKİM GÜNÜN BİRİNCİSİ VE ÇEYREK ALTININ SAHİBİ

Gelinim mutfakta 3 Ekim günün birincisi ve çeyrek altının sahibi bu puanlamaya göre 18 puanla Başak oldu. Başak bu durumda bu hafta ikinci kez çeyrek altın kazanırken günün sonuncusu ise bu hafta yarışmaya yeni katılan Tuğçe oldu. Ezgi, 14 puanla ikinci, Yasemin ise 9 puanla üçüncü oldu.


İçeriğin İzinsiz Kullanılması Yasaktır. İzinsiz Kullanımlar Hakkında Yasal İşlem Uygulanacaktır!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır Talep, Başvuru ve Bildirimler İçin : info@aktuelbilgiler.com