Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Gelinim Mutfakta 28 Eylül Pazartesi gün birincisi kim? Çeyrek altını kim aldı?

Kanal D ekranlarının gündüz kuşağında yeni sezonu ile fırtına gibi esen Gelinim Mutfakta 28 Eylül Pazartesi günü ekrana gelen yeni bölümü ile yeni haftaya başlıyor. Bugün de birbirinden iddialı gelinlerin arasına bir gelin daha katılacak ve hem çeyrek altın hem de 5 bilezik ödülü için mücadele etmeye başlayacak. Peki Gelinim Mutfakta’da 28 Eylül gün birincisi kim oldu? Gelinim Mutfakta 28 Eylül çeyrek altını kim kazandı? Gelinim Mutfakta bugün puan durumu ve detaylar haberimizde…
Son Güncelleme:
 Gelinim Mutfakta 28 Eylül Pazartesi gün birincisi kim? Çeyrek altını kim aldı?

Onur Büyüktopçu’nun sunumu ile Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkan renkli yarışma programı Gelinim Mutfakta yeni haftaya bugün başlıyor. İddialı gelin ve kayınvalidelerin yarıştığı yarışmada bugün yeni yarışmacı gelecek. Yine 4 gelin kendilerine verilen süre içinde günün yemeğini hazırlayacak ve rakiplerinden en yüksek puanları almaya çalışacak. Peki Gelinim Mutfakta 28 Eylül günün birincisi kim oldu? Gelinim Mutfakta 28 Eylül puan durumu nasıl oldu, çeyrek altını kim kazandı?

Yeni hafta başlıyor

Gelinim Mutfakta yarışmasında bugün yeni hafta başlıyor. İddialı gelin ve kayınvalidelerin mücadelesini ve rekabetini ekranlara taşıyan yarışmada bugün yine yarışmacılar belirlenen sürede kendilerinden istenen yemeği yapacak, kayınvalideler ise puanlama sırasında gelinlerinin tabağını bularak en yüksek puanları vermeye çalışacak. Elbette Onur Büyüktopçu’nun verdiği puanlar gelinlerin akıbetini belirleyecek. Haftanın finalinde ise en yüksek puanları alan gelin 5 bilezik ödülünü kazanırken, en düşük puanları alan gelin ise yarışmaya veda edecek.

Gelinim Mutfakta 28 Eylül puan durumu

Gelinim Mutfakta’da haftanın ilk gününde puan durumu günün birincisinin ve çeyrek altının sahibinin belirlenmesinde son derece önemli. Gelinim Mutfakta 28 Eylül puan durumu belli oldu. Günün puanları şu şekilde;

İlayda: 17 puan

Zeynep: 8 puan

Ayşe: 18 puan

Ümran  16 puan

Gelinim Mutfakta 28 Eylül günün birincisi kim?

Gelinim Mutfakta 28 Eylül günün birincisi ve çeyrek altını kazanan yarışmacı belli oldu. Bugün en yüksek puanları alarak günün birincisi ve çeyrek altının sahibi olan yarışmacı 18 puanla Ayşe oldu.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Doya Doya Moda 16 Ekim Cuma kim elendi? Altın kolyeyi kim kazandı?
16 10 2020 - 15:21
Savaşçı yeni sezon 2020 akıbeti belli oldu! Yakında kendi gününde FOX TV’de!
16 10 2020 - 13:51
Temizlik Benim İşim 16 Ekim 2020 kim kazandı? Bugün son puan tablosu
16 10 2020 - 11:49
Gelinim Mutfakta 16 Ekim bilezikleri kim kazandı? Haftanın finalinde kim elendi?
16 10 2020 - 10:59
16 Ekim Cuma Kanal D, ATV, FOX TV, Star TV, TV8, TRT1, Kanal 7, Show TV yayın akışı! Bugün TV’de ne var?
16 10 2020 - 09:48
Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 16 Ekim bugünkü konukları! Sabah neşesi ayağınıza geliyor
16 10 2020 - 09:20
Yorum Yap