Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Gelinim Mutfakta 23 Ekim bilezikleri kim aldı? Gelinim Mutfakta bugün kim elendi?

Kanal D ekranlarının sevilen yarışma programı Gelinim Mutfakta'da haftanın finali geldi çattı. Bugün yapılacak son puanlamanın ardından bir yarışmacı 5 bilezik ödülünün sahibi olurken bir yarışmacı ise yarışmaya veda edecek. Her gün izleyiciler tarafından ilgiyle takip edilen yarışmada kimin elendiği ve kimin kazandığı da meraklı araştırılıyor. Peki Gelinim Mutfakta 23 Ekim kim kazandı? Gelinim Mutfakta 23 Ekim kim elendi?
Son Güncelleme:
 Gelinim Mutfakta 23 Ekim bilezikleri kim aldı? Gelinim Mutfakta bugün kim elendi?

Kanal D’de Onur Büyüktopçu’nun sunumu ile atkı içi her gün yayınlanan ve izleyicileri ekran başına kilitlemeyi başaran Gelinim Mutfakta yarışmasında Bugün haftanın finali heyecanı yaşanıyor. Bir hafta boyunca bilezik ödülü kazanmak için mücadele eden yarışmacılardan biri bugün muradına erecek bir yarışmacı ise hayallerine ve yarışmaya veda edecek. Peki Gelinim Mutfakta 23 Ekim kim kazandı? gelinim mutfakta bugün bilezikleri kim aldı? Gelinim Mutfakta 23 Ekim Cuma kim elendi?

İlayda mı Zeynep mi kazanacak?

Gelinim Mutfakta yarışmasında hafta başından bu yana İlayda ve Zeynep arasında büyük bir çekişme yaşanıyor. Hem gelinlerin puan açısından birbirine yakın olması hem de aralarında sert tartışmaların yaşanması bu hafta izleyicilerin ilgisini çekmişti. Bugün yapılacak olan bir puanlamada bir değişiklik olmazsa bileziklerde İlayda ve Zeynep arasında gidip geliyor.

Gelinim Mutfakta 23 Ekim kim elendi?

Gelinim Mutfakta’da bugün kadar günü. Hafta başından bu yana haftanın finalinde hem elenmemek hem de bilezik ödülü kazanmak için mücadele eden yarışmacılardan biri bugün aldığı düşük puanlar nedeniyle yarışmaya veda edecek. Gelinim Mutfakta 23 Ekim kim elendi sorusunun yanıtı belli oldu. Bu hafta en düşük puanları alan iki gelin Didem ve Aysun oldu. Veda eden isim ise 60 puanla Didem oldu.

Gelinim Mutfakta 23 Ekim kim kazandı?

Gelinim Mutfakta’da haftanın finali bölümünde 5 bilezik ödülü sahibini buluyor. Hafta içi her gün aldıkları yüksek puanlarla gün birincisi olan aynı zamanda çeyrek altın kazanan yarışmacılar bugün de 5 bilezik ödülünün sahibi olmak için ter döküyor. Gelinim Mutfakta 23 Ekim kim kazandı sorusunun yanıtı da açıklandı. Haftanın en yüksek puanını alarak 10 bin lira değerindeki 5 bilezik ödülünü kazanan yarışmacı Zeynep oldu.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Gelinim Mutfakta 27 Ekim Salı puan tablosu! Bugün çeyrek altını kim kazandı?
27 10 2020 - 11:48
Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 27 Ekim konukları! Elif Buse Doğan kimdir?
27 10 2020 - 10:01
27 Ekim TV rehberi? 27 Ekim ATV, Kanal D, FOX TV, TV8, Show TV, Star TV, TRT1, Kanal 7 yayın akışı
27 10 2020 - 09:38
26 Ekim Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada puanlama! Hangi kaynana kaç puan verdi?
26 10 2020 - 16:27
Doya Doya Moda 26 Ekim Pazartesi kim birinci oldu? Bugün puan durumu!
26 10 2020 - 14:53
Haftalık reyting sonuçları belli oldu! Bir Zamanlar Çukurova ve Masumlar Apartmanı zirvede
26 10 2020 - 14:02
Yorum Yap