Öne Çıkan Konular
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri
  • 19 Mayıs’ta sokağa çıkma yasağı olacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı

Gelinim mutfakta 20 Mayıs Çarşamba puan durumu: Günün birincisi kim

Kanal D ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Gelinim Mutfakta yarışması çarşamba günü yeni bölümü ile izleyici karşısına çıkıyor. Gündüz kuşağında fırtına gibi esen yarışma programında günün birincisi ve çeyrek altını kazanan yarışmacı kadar günün puan durumu da merakla araştırılıyor. Peki Gelinim Mutfakta bugünkü puan durumu nasıl oldu? Gelinim Mutfakta 20 Mayıs Çarşamba günün birincisi kim?
Son Güncelleme:
 Gelinim mutfakta 20 Mayıs Çarşamba puan durumu: Günün birincisi kim

Fatih Ürek’in sunduğu ve Kanal D ekranlarında hafta içi her gün izleyicileri ekran başına kilitlemeyi başaran yarışma programı Gelinim Mutfakta bütün hızıyla devam ediyor. Haftanın ortasında gelinlerin alacağı puanlar ve günün birincisi izleyiciler tarafından yakından takip edilirken çeyrek altını kazanan yarışmacı ve günün puan durumu da herkes tarafından araştırılıyor. Bugün de ekran başında izleyenleri oldukça ilginç anların beklediği Gelinim Mutfakta yarışmasında puanlama sırasında yine gerginlikler ve tartışmalar çıkıyor. Peki Gelinim Mutfakta 20 Mayıs Çarşamba puan durumu nasıl oldu? Gelinim Mutfakta bugün günün birincisi kim?

Dilek’in bebeği için cinsiyet partisi yapılıyor

Gelinim Mutfakta yeni bölüm de yarışmaya bu hafta yeniden katılan Dilek’in hamile olduğu biliniyordu. Fatih Ürek ve yarışmacılar bugün Dilek için güzel bir Sürpriz hazırlıyor ve bebeği için cinsiyet Partisi yapılıyor. Bebeğin kız bebek olacağı öğrenilirken Fatma Hanım ise kendi ismini koymalarını istiyor.

Gelinim Mutfakta

Hatice yemeği hazırlarken hata yapıyor

Bugün mutfakta da kriz yaşanıyor. Hatice yemeğini hazırlarken yanlışlıkla zeytinyağı koyunca Elif’ten tepki geliyor. Bunun üzerine Hatice mutfak şefinde ne yapması gerektiğini öğrenmeye çalışıyor. Hatice’nin zeytinyağı kullanmasının puanları etkileyeceği düşünülürken aynı zamanda kayınvalidesine bir tüyo vermek olduğu tahmin ediliyor.

Gelinim Mutfakta 20 Mayıs puan durumu

Haftanın ortasında yarışmacıların alacakları puanlar final bölümü için büyük önem taşıyor. Gelinim Mutfakta 20 Mayıs puan durumu belli oldu. Bugün gelinlerin yaptıkları yemeğe kayınvalidelerin puanları şu şekilde oldu;

Hatice: 15 puan

Dilek: 11 puan

Elif: 15 puan

Neslihan: 8 puan

Gelinim Mutfakta 20 Mayıs günün birincisi kim?

Gelinim Mutfakta 20 Mayıs günün birincisi belli oldu. Bugün Hatice ve Elif 15’er puan alarak günün birinciliğini paylaştı. 11 puan alan Dilek ikinci olurken, Neslihan 8 puanla sonuncu oldu.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
17 Eylül Doya Doya Moda birincisi kim oldu? Bugün puan tablosu
17 09 2020 - 13:58
Kuaförüm Sensin 17 Eylül Perşembe gün birincisi kim? Bugün puan durumu
17 09 2020 - 13:16
Zuhal Topal’la Sofrada 16 Eylül yarışmacısı Fergane Mehdiyeva kaç puan aldı? Bugün Zuhal Topal kaç verdi?
16 09 2020 - 16:08
Gelinim Mutfakta 16 Eylül Çarşamba puanları! Kim birinci oldu, çeyrek altını kim aldı?
16 09 2020 - 14:59
Doya Doya Moda 16 Eylül Çarşamba günün birincisi kim? 16 Eylül Doya Doya Moda puan durumu
16 09 2020 - 14:00
Kuaförüm Sensin 16 Eylül Çarşamba günün birincisi kim? Bugün puan tablosu
16 09 2020 - 13:50
Yorum Yap