Gelinim Mutfakta 2 Ekim Günün Birincisi Kim – Bugün Gelinim Mutfakta Çeyrek Altını Kim Kazandı

Gelinim Mutfakta 2 Ekim yeni bölümde neler olacak? Hem gelinlerin hem de kayınvalidelerin kıyasıya yarıştığı yarışma programında sular yine durulmuyor. Reyhan kayınvalide ve Başak arasında bugün yeni gerginlikler yaşanıyor. Ezgi ve Başak arasında başlayan tartışma kayınvalidelere de geçiyor. 2 Ekim Gelinim Mutfakta günün birincisi ve çeyrek altının sahibi haberimizin devamında sizleri bekliyor…
Yorum Yap
2 dk okuma süresi
2 Ekim 2018

Konuyu Oyla!

Yorum Yap

Kanal D’de yayınlanan renkli ve eğlenceli yarışma programı Gelinim Mutfakta bugün de bütün heyecanı ile devam ediyor. Fatih Ürek’in sunduğu yarışma programında gelinler ve kayınvalideler arasında tartışmalar hiç bitmiyor. Gelinim Mutfakta 2 Ekim Salı 2018 günün birincisi yine polemikler sonucu belirleniyor. Ekran başında gündüzleri programı izleyemeyenler ise akşam saatlerinde gelinim mutfakta günün birincisi kim oldu sorusunun yanıtını arıyor. Günün birincisi olan gelin aynı zamanda Bugün çeyrek altının da sahibi olacak.

Gelinler ve kayınvalideler arasında büyük çekişmeye sahne olan Gelinim Mutfakta yeni bölümü ile de izleyenleri ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Mutfakta Gelinler el lezzetini karıştırıp bir olmaya çalışırken arka planda kayınvalideler birbirleriyle tartışmalarını eksik etmiyor. Renkli ve keyifli anların da yaşandığı yarışma programında bugün Reyhan kayınvalide oylamaya gelinlik giyerek geliyor. Peki, Gelinim Mutfakta 2 Ekim Çeyrek altını kim aldı? Bu Soruların yanıtı haberimizin devamında sizleri bekliyor.

GELİNİM MUTFAKTA 2 EKİM GÜNÜN YEMEĞİ

Gelinim Mutfakta 2 Ekim günün yemeği patatesli Dilim Börek oldu. Bu yemek için gelinlere yine 90 dakika süre verildi. Patatesli Dilim Börek tarifini yapmak isteyen takipçilerimiz için malzemeler şu şekilde;

3 adet yufka

2 adet orta boy patates

1 Su bardağı yoğurt

1 adet yumurta

3 yemek kaşığı tereyağı

Bir çay bardağı rende kaşar peyniri

2 çay kaşığı kırmızıbiber

2 çay kaşığı tuz.

Patatesler rendelenir ve daha sonra tavada hafif çevrilir. 3 tane yufka açılarak patates içerisine konulur ve yufka kapatılır daha sonra üstüne bir yufka daha açılarak patatesler konulur.

GELİNİM MUTFAKTA 2 EKİM GÜNÜN PUANLAMASI

Başta da belirttiğimiz gibi gelinlere yemekleri hazırlayabilmeleri için 90 dakikalık süre verilmişti. Sürenin dolması ile birlikte gelinler yemekleri hazırladı ve kayınvalideler Tadım için geldi. Tadım sırasında yine renkli dakikalar yaşanırken kayınvalide Reyhan Hanım tadıma Başak’ın hediye ettiği gelinlikle geldi.

Öznur Hanımın Puanlaması:

Ezgi: 3 puan

Başak: 5 puan

Yasemin: 1 puan

Tuğçe: 2 puan

Sevgi Hanımın Puanlaması:

Ezgi: 5 puan

Başak: 4 puan

Yasemin: 1 puan

Tuğçe: 3 puan

Hanife Hanımın Puanlaması:

Ezgi: 2 puan

Başak: 5 puan

Yasemin: 3 puan

Tuğçe: 1 puan

Reyhan Hanımın Puanlaması:

Ezgi: 5 puan

Başak: 1 puan

Yasemin: 3 puan

Tuğçe: 2 puan

GELİNİM MUTFAKTA 2 EKİM ÇEYREK ALTINI KİM KAZANDI?

Gelinim Mutfakta 2 Ekim çeyrek altının sahibi de puanlamanın ardından belli olmuş oldu. Bugün kayınvalideler tarafından yapılan puanlama sonucunda toplamda Ezgi 15 puan, Başak 15 puan, 8 puan ve Yasemin 8 puan oldu. Bugün çeyrek altını kazanan gelin yine kura sonucu belirlendi. Aynı puanı alan Ezgi ve Başak arasında yapılan kura çekimi sonucunda kazanan Başak oldu. Dün de bu iki gelin arasında kura çekimi yapılmış ve kazanan Ezgi olmuştu. Bu hafta iki gelin arasında birincilik çekişmesi oldukça sert geçecek gibi görünüyor.


İçeriğin İzinsiz Kullanılması Yasaktır. İzinsiz Kullanımlar Hakkında Yasal İşlem Uygulanacaktır!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz basın ahlak ilkelerine uymaya söz vermiştir.Gizlilik Politikası |Hakkımızda | Künye | İletişim devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır Talep, Başvuru ve Bildirimler İçin : info@aktuelbilgiler.com