Öne Çıkan Konular
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri
  • 19 Mayıs’ta sokağa çıkma yasağı olacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı

Gelinim Mutfakta 17 Eylül puan tablosu! 17 Eylül Gelinim Mutfakta birincisi kim?

Kanal D ekranlarında yeni sezonuna Onur Büyüktopçu ile devam eden ve izlenme rekorları kıran yarışma programı Gelinim Mutfakta'da haftanın finali için geri sayım başladı. Hafta başından bu yana iddialı yarışmacıların mücadele ettiği kayınvalidelerin de birbirinden iddialı olduğu yarışma programında kıyasıya rekabet hız kesmeden sürüyor. Gelinlerin haftanın finaline yaklaşırken göstereceği performansla izleyiciler tarafından merakla beklenirken Gelinim Mutfakta 17 Eylül puan durumu ve Gelinim Mutfakta 17 Eylül günün birincisi de araştırılıyor.
Son Güncelleme:
 Gelinim Mutfakta 17 Eylül puan tablosu! 17 Eylül Gelinim Mutfakta birincisi kim?

Hafta içi her gün Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşan gelinlerin mücadelesine sahne olan yarışma programı Gelinim Mutfakta haftanın dördüncü günü de bir kez daha sizlerin karşısına çıkıyor. Yeni sezonda Onur Büyüktopçu’nun sunumuyla yayınlanan yarışma programında 4 gelin yemeklerini yapıyor kayınvalideler ise adım yaparak puanlama yapıyor. Birbirinden iddialı gelin ve kayınvalidelerin lezzet rekabetine sahne olan yarışma programında her gün günün birincileri ve puan tablosu da yakından takip ediliyor. Peki Gelinim Mutfakta 17 Eylül Perşembe günün birincisi kim oldu? Gelinim Mutfakta 17 Eylül puan tablosu nasıl oldu?

Yeni sezonda ilk haftanın finali olacak

Gelinim Mutfakta yarışması yeni sezona hafta başında başlamış ve yepyeni formatı ile izleyici karşısına çıkmıştı. Geçtiğimiz sezondan hiçbir yarışmacı bulunmayan yeni sunucusu ile devam eden gelinim mutfakta yarışmasından yarın ilk haftanın finali yapılacak. Onur Büyüktopçu’nun da artık puanlama yaptığı ve sadece lezzeti odaklandığı yarışma programında haftanın finalinde kim birinci olacak ve 5 bilezik önündeki kazanacak sorusunun yanıtı herkes tarafından merakla bekleniyor. Ancak bugün yarışmacılar için haftanın finali bölümünden çok daha önemli. Çünkü rekabet bugün de sürüyor yarışmacılar kendilerine verilen süre içerisinde günün yemeğini yaparak yüksek puanlar almaya çalışıyor.

Gelinim Mutfakta 17 Eylül Perşembe puanları

17 Eylül Gelinim Mutfakta puanları merakla bekleniyor. Kayınvalidelerin yaptığı puanlamanın ardından bugün puan tablosu şu şekilde oldu;

İlayda: 20 puan

Miray: 16 puan

Zeynep: 9 puan

Ayşe: 8 puan

Gelinim Mutfakta 17 Eylül günün birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta 17 Eylül günün birincisi ve Çeyrek altını kazanan yarışmacı belli oldu. Bugün kayınvalidelerden tam puan alarak günün birincisi ve çeyrek altının sahibi olan yarışmacı İlayda oldu.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Zuhal Topal’la Sofrada 17 Eylül Perşembe Begüm Yavuz Arslan kaç puan aldı? Zuhal Topal’ın puanı
17 09 2020 - 16:14
17 Eylül Doya Doya Moda birincisi kim oldu? Bugün puan tablosu
17 09 2020 - 13:58
Kuaförüm Sensin 17 Eylül Perşembe gün birincisi kim? Bugün puan durumu
17 09 2020 - 13:16
Zuhal Topal’la Sofrada 16 Eylül yarışmacısı Fergane Mehdiyeva kaç puan aldı? Bugün Zuhal Topal kaç verdi?
16 09 2020 - 16:08
Gelinim Mutfakta 16 Eylül Çarşamba puanları! Kim birinci oldu, çeyrek altını kim aldı?
16 09 2020 - 14:59
Doya Doya Moda 16 Eylül Çarşamba günün birincisi kim? 16 Eylül Doya Doya Moda puan durumu
16 09 2020 - 14:00
Yorum Yap