Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Gelinim Mutfakta 15 Eylül puan tablosu! Gelinim Mutfakta’da günün birincisi kim?

Gelinim Mutfakta yeni sunucusu Onur Büyüktopçu ile dün itibarıyla ekranlara geri döndü. Haftanın ilk gününde beklediği reyting rakamlarına ulaşmayı başaran yarışma programı yeni günde de izleyiciler tarafından yakından takip ediliyor. Haftanın ikinci gününde bugün yine gelinler kendilerine verilen süre içerisinde yemeklerini hazırlayacak kayınvalideler ve Onur büyüktopçu tadım yaptıktan sonra puanlarını verecek. Peki Gelinim Mutfakta 15 Eylül puan tablosu nasıl oldu? 15 Eylül Gelinim Mutfakta günün birincisi kim?
Son Güncelleme:
 Gelinim Mutfakta 15 Eylül puan tablosu! Gelinim Mutfakta’da günün birincisi kim?

Kanal D ekranlarında yeni sezonu ile izleyicilerle buluşan aynı zamanda yeni sunucusu Onur Büyüktopçu ile büyük bir sürpriz yapan Gelinim Mutfakta haftanın ikinci gününde yeni bölümüyle ekranlara geliyor. Birbirinden iddialı 4 gelinin yemek hazırlayarak mücadele ettiği kayınvalidelerin ise tadım yaparak kendi gelinlerini bulmaya çalıştığı yarışma programında artık yarışmanın sunucusu Onur Büyüktopçu da puan kullanıyor. Yeni sezonda yepyeni formatı ile izleyici karşısına çıkan yarışma izleyiciler tarafından da yakından takip ediliyor. Peki Gelinim Mutfakta 15 Eylül puan tablosu nasıl oldu? Gelinim Mutfakta 15 Eylül günün birincisi kim oldu ve çeyrek altını kim kazandı?

Gelinlerin işi artık daha zor

Geçtiğimiz sezonlarda yine Kanal D ekranlarında Fatih Ürek’in sunumu ile izleyici karşısına çıkan Gelinim Mutfakta yarışmasında sadece kayınvalideler puanlama yapıyor onlar da kendi gelinlerini bulduktan sonra diğer gelinlere düşük puan veriyordu. Yeni sezonda sunucu değişikliği ile birlikte format değişikliğine de giden Gelinim Mutfakta yarışmasında bundan sonra yarışmanın sunucusu Onur Büyüktopçu da yemekleri tadacak ve puan verecek. Tarafsız bir gözle sadece yemeklerin tadına göre puan veren Onur Büyüktopçu’nun puanları aslında yarışmacıların akıbeti için de büyük önem taşıyacak.

Gelinim Mutfakta 15 Eylül Salı puan tablosu

Gelinim Mutfakta’da haftanın ikinci gününde gelinler yine kendilerine verilen süre içerisinde yemeklerini hazırlayacak ve kayınvalideler tadım yapacak. Gelinim Mutfakta 15 Eylül Salı puan tablosu şu şekilde oldu;

Miray: 8 puan

İlayda: 9 puan

Zeynep: 9 puan

Ayşe: 17 puan

Onur Büyüktopçu’nun puanları:

Miray: 1 puan

İlayda: 4 puan

Zeynep: 3 puan

Ayşe: 5 puan

Gelinim Mutfakta 15 Eylül günün birincisi

Gelinim Mutfakta 15 Eylül günün birincisi ve Çeyrek altını kazanan yarışmacı belli oldu. Günün en yüksek puanlarını alarak birinci olan ve çeyrek altını kazanan yarışmacı Ayşe oldu.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Gelinim Mutfakta 27 Ekim Salı puan tablosu! Bugün çeyrek altını kim kazandı?
27 10 2020 - 11:48
Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 27 Ekim konukları! Elif Buse Doğan kimdir?
27 10 2020 - 10:01
27 Ekim TV rehberi? 27 Ekim ATV, Kanal D, FOX TV, TV8, Show TV, Star TV, TRT1, Kanal 7 yayın akışı
27 10 2020 - 09:38
26 Ekim Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada puanlama! Hangi kaynana kaç puan verdi?
26 10 2020 - 16:27
Doya Doya Moda 26 Ekim Pazartesi kim birinci oldu? Bugün puan durumu!
26 10 2020 - 14:53
Haftalık reyting sonuçları belli oldu! Bir Zamanlar Çukurova ve Masumlar Apartmanı zirvede
26 10 2020 - 14:02
Yorum Yap