Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Gelinim Mutfakta 15 Ekim 2020 puanları! Günün birincisi kim oldu, Çeyrek altını kim kazandı?

Kanal D ekranlarının sevilen yarışması Gelinim Mutfakta'da haftanın finali adım adım yaklaşırken bugün gelinler yine mutfakta hünerlerini sergileyecek yüksek puanlar almak için birbirleriyle mücadele edecek. Haftanın dördüncü günü de günün yemeği ve gelinlerin alacağı puanlar izleyiciler tarafından merakla bekleniyor. Peki Gelinim Mutfakta 15 Ekim 2020 puanları nasıl oldu? Gelinim Mutfakta 15 Ekim günün birincisi kim oldu ve çeyrek altını kim kazandı?
Son Güncelleme:
 Gelinim Mutfakta 15 Ekim 2020 puanları! Günün birincisi kim oldu, Çeyrek altını kim kazandı?

Onur Büyüktopçu’nun sunumu ile hafta içi her gün Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşan ve lezzetli yemekleri ile izleyicileri ekran başına kilitlemeyi başaran yarışma programı Gelinim Mutfakta’da haftanın dördüncü günü başlıyor. Yine birbirinden iddialı 4 yarışmacı hafta başından bu yana yüksek puanlar almak haftanın finali için avantajlı duruma geçmek üzere mücadele ediyor. Bugün de gelinler kendilerine verilen süre içerisinde günün yemeğini yapacak kayınvalideler ve Onur Büyüktopçu puanları ile günün kazananı belirleyecek. Peki Gelinim Mutfakta 15 Ekim 2020 puan durumu nasıl oldu? 15 Ekim Gelinim Mutfakta günün birincisi kim oldu? Gelinim Mutfakta bugün çeyrek altını kim aldı?

Gelinim Mutfakta’da dün yaşananlar

Gelinim Mutfakta yarışmasında dün yaşananlar da herkes tarafından merakla takip ediliyor. Dün gelinler yine mutfağa girdi ve kendilerine verilen süre içerisinde günün yemeğini hazırlayarak yüksek puanlar almaya çalıştı. Gelinlerin yaptığı yemekleri kayınvalideler ve Onur Büyüktopçu’nun verdiği puanlara göre günün birincisi 17 puan alan Aysun oldu. Zeynep 15 puan ile ikinci sırada yer alırken 11 puan olan İlayda üçüncü ve 9 puan alan Nurcan ise sonuncu oldu. Sevilen yarışma programında bugün haftanın finali öncesinde artık yarışmacılar için son puanlamalar yapılacak. Haftanın finali için avantajlı olmak ve elenmekten kurtulmak isteyen yarışmacılar bugün yüksek puan almak zorunda.

Gelinim Mutfakta 15 Ekim puanları

Gelinim Mutfakta’da haftanın 4. gününde gelinler mutfağa giriyor hünerlerini sergiliyor ve yine kayınvalideler ile Onur Büyüktopçu puanlama yapıyor. Gelinim Mutfakta 15 Ekim puanları şu şekilde oldu;

Aysun: 17 puan

Nurcan: 16 puan

İlayda: 15 puan

Zeynep: 12 puan

Gelinim Mutfakta 15 Ekim günün birincisi kim?

Gelinim Mutfakta 15 Ekim günün birincisi ve çeyrek altını kazanan yarışmacıyı belli oldu. Bugün en yüksek puanı alan ve çeyrek altını kazanan gelin Aysun oldu.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Gelinim Mutfakta 27 Ekim Salı puan tablosu! Bugün çeyrek altını kim kazandı?
27 10 2020 - 11:48
Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 27 Ekim konukları! Elif Buse Doğan kimdir?
27 10 2020 - 10:01
27 Ekim TV rehberi? 27 Ekim ATV, Kanal D, FOX TV, TV8, Show TV, Star TV, TRT1, Kanal 7 yayın akışı
27 10 2020 - 09:38
26 Ekim Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada puanlama! Hangi kaynana kaç puan verdi?
26 10 2020 - 16:27
Doya Doya Moda 26 Ekim Pazartesi kim birinci oldu? Bugün puan durumu!
26 10 2020 - 14:53
Haftalık reyting sonuçları belli oldu! Bir Zamanlar Çukurova ve Masumlar Apartmanı zirvede
26 10 2020 - 14:02
Yorum Yap